Jump to content
Dogomania

Dwie suczki z koszmaru uratowane ale bardzo schorowane i stare proszą o pomoc


tamb

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Ustawa właśnie przeszła!!!! [/QUOTE]

Jabba - dabba - duuuu!!!
Ale to śmieszne nie jest, chyba z połowę sąsiadów będę zgłosić musiała :)
Jak oglądałam teleexpress, to nawet własna rodzinka się na mnie krzywo popatrzyła, jak gest Marcinkiewicza pokazałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']W moim sąsiedzctwiw rozpaczliwie płacze maleńka, starsza sunia. Jest w koszmarnej budzie, na łańcuchu, bardzo nieszczęśliwa. Buda jest daleko od ogrodzenia, nie da się suni wykraść. Ktoś, komu ufam, obiecał interwencję ale trzeba będzie sunię gdzieś zabrać, do mnie nie można bo "właściciele" dowiedzą się, że ja dałam znać i moje psy mogą być zagrożone. Boje się zemsty, np. otrucia. Potrzebny będzie dom tymczasowy i pomoc finansowa na weterynarza. Kto może pomóc? Ona płacze nawet teraz.:-(:-(:-([/QUOTE]

I slusznie !
Moga Ci tez dom podpalic :angryy:

Ktos obcy musi tam interweniowac, nie zwiazany z Toba.
Troglodyty na stos !

Jakie imie ma to malenstwo albo jakie mu damy ?
Doloze sie do kosztow weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']

Najbardziej się cieszę, że ma być zakaz pseudohodowli, zakaz sprzedaży, każda hodowla ma być zarejestrowana! gminy mają zadziałać z bezdomnością i sterylizować i kastrować. super![/QUOTE]

Nie ciesz sie za wczesnie - do tego jeszcze dluuuuuga droga:-(
Sedziowie beda dalej uwazali ze niska szkodliwosc spoleczna i wiele sie nie zmieni.
Zmiana ustawa przy obecnych sedziach to pic na muchy.

[QUOTE]Zawsze każda ustawa i przepis niesie ze sobą margines niedoróbek i 'martwicy' - więc i tu tak będzie. Obecna ustawa - już stara - także jest w wielu swoich postanowieniach martwa. T[B]a martwica to praktyka dnia codziennego 'trenowana' przez Policję, Prokuraturę i Sądy. [/B]Wszystko, jak zawsze niestety zależy od ludzi. Na całym świecie tak jest. Czekamy na realną reakcję np. prokuratury po rozpatrzeniu kolejnego donosu przeciw jakiemuś chwastowi , ale już pod rządami znowelizowanej ustawy.

Oczywiście czekamy też na ryk zranionej tradycji myśliwskiej, że o chorej ambicji wszelkiej maści 'strzałowych' nie wspomnę. [/QUOTE]
post 2830
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188739-Mordowanie-zwierzat-w-majestacie-prawa-czy-to-mozliwe?p=17469384#post17469384[/url]

Link to comment
Share on other sites

Interwencja będzie w tym tygodniu.
Potrzebne są deklaracje na hotel, jeśli nie uda się dogadac z "właścicielem" w sprawie poprawy warunków.

Ewunian, napisałaś "... Mogę pogadać z rodzicami, może zgodzą się przetrzymać ją jakiś czas...".
Czy jeśli okazałaby się trudna, rodzice poradziliby sobie jako dom tymczasowy? Nie znamy suni, nic o niej nie wiemy.

Link to comment
Share on other sites

Jest juz spore rozeznanie co do włascicielki.
To mocno wiekowa,schorowana osoba poruszajaca sie o balkoniku, trudna w kontaktach .
Rozmowa bedzie wymagała taktu i dyplomacji....Zero nerwowosci.

Mediator "zbiera siły" i w tym tyg. porozmawia z Panią.

Link to comment
Share on other sites

Jestem... co do DT, rodzina na pewno nie zgodzi się, aby sunia była w domu (Cóż, wiejska mentalność). Mogę ją najwyżej przetrzymać jakiś awaryjny niedługi okres w pomieszczeniu. gdzie dawniej były chlewiki dla świń, ale po aferze z Arktyką, odpadam w przedbiegach.
PS. Znacie ten hotel dla psów w Kozach? Nie wiem, jakie mają tam ceny, ale może by coś udało się załatwić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Jest juz spore rozeznanie co do włascicielki.
To mocno wiekowa,schorowana osoba poruszajaca sie o balkoniku, trudna w kontaktach .
Rozmowa bedzie wymagała taktu i dyplomacji....Zero nerwowosci.

Mediator "zbiera siły" i w tym tyg. porozmawia z Panią.[/QUOTE]

trzymam kciuki bardzo mocno!!! ja swoją dyszkę dołożę na hotelik, nie mam więcej:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Wiadomo coś już? :)[/QUOTE]

Marycha, togaa napisala ze
[QUOTE]Mediator "zbiera siły" i w tym tyg. porozmawia z Panią. [/QUOTE]Chyba trzeba bedzie jeszcze troche poczekac - jesli chodzi o tego mediatora o ktorym mysle to wierze w jego sile perswazjii ;)
Niech zbierze jaknajwiecej tych sil !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Marycha, togaa napisala ze
Chyba trzeba bedzie jeszcze troche poczekac - jesli chodzi o tego mediatora o ktorym mysle to wierze w jego sile perswazjii ;)
Niech zbierze jaknajwiecej tych sil ![/QUOTE]

Oj, dziękuję, umknęło mi:) Oby się udało pomóc tej bidzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...