Jump to content
Dogomania

Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)


Jasza

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeeeestem...

[quote name='jofracy']Jasza nie martw się! w Katowicach jamnikowi krzywdy nie zrobią, [COLOR=red][B]bo by ich Soboz4 udusiła[/B][/COLOR] :) Jakby się z nią coś złego działo, to się dowiemy ok? czasem trzeba tak zrobić. Jak odwoziłam Gucia do schronu, to ryczałam nad nim jak stuknięta...[/QUOTE]

otóż to własnie Soboz4 czuwa

[quote name='Jasza']Dziewczyny dziękuję.
Jofracy - ja ciągle ryczę.
Czuję się jak szmata...
Zaraz napiszę do Soboz.
Jak tylko się czegoś dowiecie, bardzo proszę o wiadomość.
I do Isadory napiszę.

Na kwarantannie, to chyba żaden pies jej nie pogryzie????[/QUOTE]

Nie rycz, wyzej klawiatury nie skoczysz a nie sztuka zostać zbieraczem. Zrobiąłś co mogłas. Nie rycz... kazałam :roflt::roflt:


[quote name='maciaszek']Jestem i ja. Zaraz jadę do schroniska. Porobię zdjęcia. Dowiem się jak się mała trzyma.
[...]
:glaszcze:[/QUOTE]

Super to ja poczekam na foty i zrobie jej watek i newsa na SOS, mogę zrobić tez eventa na fejsie z grupy SOS DLA JAMNIKÓW (lepiej chodzi niż z indywidualnego konta)


a to zdjęcie na bank wykorzystam...
[IMG]http://images37.fotosik.pl/980/2534a5ec4b4aac2dgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Isadora - DZIĘKUJĘ!!!
Jezeli mogę prosić o FB - byłabym wdzięczna!
Wydarzenie na jamnikach też.
Czekam sama na wieści Maciaszkowe.

Zdjęcia są kiepskie, na żywo, to piękny, fajny pies.
Taki jamnik bassetowy, bo spokojny, dreptający.
A jak sie położyła i uszami zawachlowała jak słonik Dumbo, to chłopcy na warsztacie padli.
Potem sie położyła płasko, jak dywanik, tylne łapki rozciągając, jakby nie miała stawów....jest rozkoszna.

Link to comment
Share on other sites

O rany, Jasza współczuję Ci.
Nie ma się wpływu na to co się czuje, ktoś kto oddał psa do schronu doskonale wie, jakie to uczucia:-(
Biedna maleńka, może zgubiła się jakiejś starszej pani, taka grubiutka.
Może warto by było w okolicy porozwieszać papierowe ogłoszenia, ludzie nie zawsze dzwonią do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści sa takie, że dostałam sms-a od Maciaszka:
" Hej! Widziałam małą. Mam zdjęcia, nawet niezłe, na trawce :-) Wrzucę późnym wieczorem. Jest sama w boksie. Trzyma się nieźle. Ty też się trzymaj. Pa!"

[B]Javena[/B] -z Rudy śląskiej jest Jusstyna85 - do niej jak w dym.

Boks ma wymiary około metr na metr pięćdziesiąt.
Ma w nim wodę i dwa razy dostaje jedzenie.
I tak siedzi. Nie wychodzi.
Wyobrażanie tego sobie jest obłędne.

Ogłoszenia papierowe rozwiesiłam.

Jak tylko Maciaszek wrzuci zdjęcia - biorę się za ogłoszenia - i jeżeli ktoś chce pomoc - zapraszam.
Kwarantanna kończy się za dwa tygodnie i mała będzie przeniesiona na boksy, nie wiadomo z jakimi psami....na jedno to dobrze, bo nie będzie sama...ale jak trafi na jakieś konfliktowe psy - a przy przepelnieniu to normalne, ze dochodzi do spięć - to nie wiem co będzie...

Mam też nadzieję, na wieści od wolontariuszy - jutro mają swój dzień w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

:) wstępnie dobre wieści :) Moja sąsiadka -starsza pani -zakochana :multi: proszę mi podać adres tego schronu bo jutro ona chce (ze mną) tam pojechać i obadać co i jak :) możliwe ( nie obiecuję, dopóki ryba nie będzie w Rudzie w jej mieszkaniu ;)) ,że stworzonko nie będzie już samo.
Jeśli będzie chciała zabrać to czy może od razu z tej kwarantanny ?
2 pyt. Czy byłaby możliwa zbiórka na sterylkę w razie czego ?

Pozdrawiam :);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...