Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Dzisiaj Vita była na spacerze w trochę większym stadzie: z Harrym, Farą, Hefnerem, Veną i na początku jeszcze z Tedim ;) Najpierw poszliśmy na spacer do parku, a potem ogrzać się do schroniska. Dziewczyna na początku bardzo szalała, miała mnóstwo niespalonej energii i chciała się bawić, ale po spacerze się uspokoiła. Poćwiczyłyśmy komendy i próbowałyśmy się nauczyć "turlaj się". Myślę, że jak trochę popracujemy, to Vita będzie pięknie się turlać :)
  2. Jestem u biedaczka :( Mam nadzieję, że z tych pytań wyjdzie coś konkretnego ;)
  3. W sobotę jak je widziałam w boksie, to obie mnie przywitały z radością. Nic nie wskazywało na to, że z Dianą jest coś nie tak... :(
  4. Zapisuję ;)
  5. Vita poszła wczoraj na spacer w towarzystwie nowego kolegi - Hermesa :) Na początku niezbyt jej się spodobał i troszkę na niego powarczała, ale potem szli spokojnie obok siebie :) Kilka zdjęć ze spaceru :)
  6. Ok, to czekam w takim razie ;)
  7. Jestem u Toro :) jak znajdę chwilkę to mu zrobię wizytówkę i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już ją powieszę ;)
  8. Nadal nie wiem jak to się stało, że nikt tego nie zauważył :eviltong: Życzę i jej, i szczeniaczkowi powodzenia :)
  9. U Vity nic nowego. Poszła dzisiaj na spacer w towarzystwie Fary i mimo jej obecności ogonek Vity cały spacer był w górze :) Potem poszalała trochę na wybiegu, a piłką nie była za bardzo zainteresowana. Próbowałyśmy też przeskakiwania przez hopki i Vicie idzie już troszkę lepiej ;)
  10. Ja również, jak większość ;) Chyba przesądzone :D
  11. Czy mam zrobić Puni nową wizytówkę? ;)
  12. Ok, to czekam na informację, jak opis już będzie gotowy ;)
  13. Robić wizytówkę, czy jeszcze będziesz modyfikować opis? :)
  14. Mam mu zrobić nową wizytówkę? :)
  15. Sie czepiacie tego patyka... :D Dziękujemy za zdjęcia ;)
  16. Vita dzisiaj poszła na spacerek w towarzystwie Harry'ego i Fary. Przeszliśmy się na Burowiec do parku. Poćwiczyłyśmy tam komendy i próbowałyśmy też przeskoków - najpierw przez nogę, a potem przez patyk ;) Po powrocie do schroniska poszłyśmy na wybieg w towarzystwie nowego kolegi - Huntera i nowej koleżanki - Zuzi. Na szczęście nie doszło między nimi do żadnych spięć, a Vita poćwiczyła trochę tor :) Niestety miała w sobie mnóstwo energii i ciężko było jej się skupić, wolała biegać za Hunterem :D
  17. Jasne, zrobię ;)
  18. Czy mam zrobić Tediemu wizytówkę (na boks)? :)
  19. Pani Mirka tylko siedzi i kurzy fajki :D Jakbyś miała kiedyś coś bardzo pilnego, to od razu dzwoń/pisz do pani Ani. Jej numer ma większość wolontariuszy, więc zawsze możesz kogoś poprosić :)
×
×
  • Create New...