-
Posts
958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniah
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Vita była na spacerze w trochę większym stadzie: z Harrym, Farą, Hefnerem, Veną i na początku jeszcze z Tedim ;) Najpierw poszliśmy na spacer do parku, a potem ogrzać się do schroniska. Dziewczyna na początku bardzo szalała, miała mnóstwo niespalonej energii i chciała się bawić, ale po spacerze się uspokoiła. Poćwiczyłyśmy komendy i próbowałyśmy się nauczyć "turlaj się". Myślę, że jak trochę popracujemy, to Vita będzie pięknie się turlać :) -
Diana odeszła za TM [*], a Perła ODNALAZŁA swoje miesce na ziemi!!!
aniah replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
W sobotę jak je widziałam w boksie, to obie mnie przywitały z radością. Nic nie wskazywało na to, że z Dianą jest coś nie tak... :( -
Zapisuję ;)
- 40 replies
-
- schronisko
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
SIWEK - "Co robię nie tak, że nikt mnie nie chce pokochać?" Szukamy DS!!!
aniah replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Siwka ;) -
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Vita poszła wczoraj na spacer w towarzystwie nowego kolegi - Hermesa :) Na początku niezbyt jej się spodobał i troszkę na niego powarczała, ale potem szli spokojnie obok siebie :) Kilka zdjęć ze spaceru :) -
Ok, to czekam w takim razie ;)
- 49 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jestem u Toro :) jak znajdę chwilkę to mu zrobię wizytówkę i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już ją powieszę ;)
- 49 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Nadal nie wiem jak to się stało, że nikt tego nie zauważył :eviltong: Życzę i jej, i szczeniaczkowi powodzenia :)
- 28 replies
-
- schronisko
- do adopcji
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
U Vity nic nowego. Poszła dzisiaj na spacer w towarzystwie Fary i mimo jej obecności ogonek Vity cały spacer był w górze :) Potem poszalała trochę na wybiegu, a piłką nie była za bardzo zainteresowana. Próbowałyśmy też przeskakiwania przez hopki i Vicie idzie już troszkę lepiej ;) -
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
aniah replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Ja również, jak większość ;) Chyba przesądzone :D -
Ok, rozumiem ;)
-
Czy mam zrobić Puni nową wizytówkę? ;)
-
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
aniah replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Ok, to czekam na informację, jak opis już będzie gotowy ;) -
Jestem! ;)
-
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
aniah replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Robić wizytówkę, czy jeszcze będziesz modyfikować opis? :) -
Reks już w hotelu! Szukamy wyjątkowego domu dla wyjątkowego psa.
aniah replied to ewes's topic in Już w nowym domu
Mam mu zrobić nową wizytówkę? :) -
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Sie czepiacie tego patyka... :D Dziękujemy za zdjęcia ;) -
Fikuśna przeszłość i nieznana przyszłość, już nie! Fikus ma dom!
aniah replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Cały Fikus na tym zdjęciu :D -
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
aniah replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Jestem ;) -
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Vita dzisiaj poszła na spacerek w towarzystwie Harry'ego i Fary. Przeszliśmy się na Burowiec do parku. Poćwiczyłyśmy tam komendy i próbowałyśmy też przeskoków - najpierw przez nogę, a potem przez patyk ;) Po powrocie do schroniska poszłyśmy na wybieg w towarzystwie nowego kolegi - Huntera i nowej koleżanki - Zuzi. Na szczęście nie doszło między nimi do żadnych spięć, a Vita poćwiczyła trochę tor :) Niestety miała w sobie mnóstwo energii i ciężko było jej się skupić, wolała biegać za Hunterem :D -
Jasne, zrobię ;)
-
Czy mam zrobić Tediemu wizytówkę (na boks)? :)
-
Pani Mirka tylko siedzi i kurzy fajki :D Jakbyś miała kiedyś coś bardzo pilnego, to od razu dzwoń/pisz do pani Ani. Jej numer ma większość wolontariuszy, więc zawsze możesz kogoś poprosić :)
- 36 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 2 more)
Tagged with: