-
Posts
958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniah
-
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo za wszystkie ogłoszenia :loveu: Przez to zmienione imię nie potrafiłam go znaleźć na stronie BwP :eviltong: -
Powodzenia w nowym domku! :)
- 51 replies
-
- Tela
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ogłoszenia dla Jadzi ;) http://olx.pl/oferta/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-CID103-ID7Atjr.html http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Jadzia,148208 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-613003645 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-id98821.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/249067/Jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu/#.VE1RLiKG9IE http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/74339/jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-25231383.html
-
Mogę wieczorem coś porobić (swoim psom zawsze robię 6/7, ale jak chcesz więcej to okay), tylko wyślij mi na pw opis i jakie zdjęcia chcesz ;) Ewentualnie na jakich stronkach :)
-
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :) -
Też trzymam :kciuki:
- 51 replies
-
- Tela
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Fikuśna przeszłość i nieznana przyszłość, już nie! Fikus ma dom!
aniah replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Jaka sierotka :( Beata, jesteś pewna, że chcesz ukraść Kaludii psa? Jeden to za mało? :P -
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Porobiłam Maksiowi trochę ogłoszeń :) http://olx.pl/oferta/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-CID103-ID7zgbb.html http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Maks,148163 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-612951410 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu-id98751.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/248883/Maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu/#.VEu72SKsVIE http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/74299/maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-25226413.html -
Piękny ZENOBIUSZ i jego sposób na znalezienie domu
aniah replied to Romina_74's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Zenku! ;) -
Jestem u suni :)
-
Vita była baaardzo zdezorientowana po dobiciu do niej :D Po Vicie też widać, że coraz lepszy ma stosunek do Fary, bo już tak nie podkula ogona ;)
-
Roma i Alek - w końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi! :)
aniah replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Trzymam :kciuki: -
TORRO- piękny kłębek strachu MA SWÓJ DOM!!!
aniah replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Zapisuję chłopaka i robię :) Niestety nie wiem kiedy wizytówka zawiśnie, bo na razie nie ma folii do laminarki... -
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Dziś Vita na spacer poszła w towarzystwie Fary i Hefnera :) w sumie to nic nowego się nie dzieje, jak zwykle trochę mnie pobrudziła, ale pracujemy nad tym, żeby przestała skakać. A łapę podaje coraz lepiej ;) -
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Maks dzisiaj wybrał się na spacer w towarzystwie Fikusa i Harry'ego. Temu drugiemu się nie spodobał i kilka razy został obszczekany, w odpowiedzi również szczekając. Niestety chłopak dwa razy po drodze zwymiotował :( pani Ania mówiła, że prawdopodobnie za dużo zjadł. Zobaczymy na następnych spacerach jak się będzie czuć. Maks miał powtórzone badania krwi. Nie wiem dokładnie co na nich wyszło, ale podobno stan jego wątroby się trochę poprawił :) -
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :) -
Też trzymam :kciuki:
- 51 replies
-
- Tela
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mam zrobić Jadzi nową wizytówkę? :)
-
Podejrzewam, że jeśli informacji nie ma wolontariusz, ani Ty, to i pani Ania może nie wiedzieć czy pies był ciachnięty. Jak sama mówi: "Jeśli nie wiecie czy kastrowany, to zawsze wrzucacie czerwoną karteczkę" :eviltong: Jasne, robi się ;)
-
Maks - duży pies w typie boksera pilnie potrzebuje DT/DS!
aniah replied to aniah's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) -
Fara nie miała wcześniej jak była? o.O
-
Jestem u Bronki ;) Jeśli nie ma informacji to prawdopodobnie jest przed sterylką :)
-
Zapisuję Jadzię :)
-
"Miałam 10 lat, gdy zawalił mi się świat" - FERI adoptowana! :)
aniah replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Jestem ;)