Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Dziękuję bardzo za wszystkie ogłoszenia :loveu: Przez to zmienione imię nie potrafiłam go znaleźć na stronie BwP :eviltong:
  2. Powodzenia w nowym domku! :)
  3. Ogłoszenia dla Jadzi ;) http://olx.pl/oferta/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-CID103-ID7Atjr.html http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Jadzia,148208 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-613003645 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-id98821.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/249067/Jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu/#.VE1RLiKG9IE http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/74339/jadzia---suczka-w-typie-jamnika-szuka-domu-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/jadzia-suczka-w-typie-jamnika-szuka-25231383.html
  4. Mogę wieczorem coś porobić (swoim psom zawsze robię 6/7, ale jak chcesz więcej to okay), tylko wyślij mi na pw opis i jakie zdjęcia chcesz ;) Ewentualnie na jakich stronkach :)
  5. Też trzymam :kciuki:
  6. Jaka sierotka :( Beata, jesteś pewna, że chcesz ukraść Kaludii psa? Jeden to za mało? :P
  7. Porobiłam Maksiowi trochę ogłoszeń :) http://olx.pl/oferta/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-CID103-ID7zgbb.html http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Maks,148163 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-612951410 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu-id98751.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/248883/Maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu/#.VEu72SKsVIE http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/74299/maks---pies-w-typie-boksera-szuka-domu-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/maks-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-25226413.html
  8. Jestem u suni :)
  9. Vita była baaardzo zdezorientowana po dobiciu do niej :D Po Vicie też widać, że coraz lepszy ma stosunek do Fary, bo już tak nie podkula ogona ;)
  10. Zapisuję chłopaka i robię :) Niestety nie wiem kiedy wizytówka zawiśnie, bo na razie nie ma folii do laminarki...
  11. Dziś Vita na spacer poszła w towarzystwie Fary i Hefnera :) w sumie to nic nowego się nie dzieje, jak zwykle trochę mnie pobrudziła, ale pracujemy nad tym, żeby przestała skakać. A łapę podaje coraz lepiej ;)
  12. Maks dzisiaj wybrał się na spacer w towarzystwie Fikusa i Harry'ego. Temu drugiemu się nie spodobał i kilka razy został obszczekany, w odpowiedzi również szczekając. Niestety chłopak dwa razy po drodze zwymiotował :( pani Ania mówiła, że prawdopodobnie za dużo zjadł. Zobaczymy na następnych spacerach jak się będzie czuć. Maks miał powtórzone badania krwi. Nie wiem dokładnie co na nich wyszło, ale podobno stan jego wątroby się trochę poprawił :)
  13. Też trzymam :kciuki:
  14. Mam zrobić Jadzi nową wizytówkę? :)
  15. Podejrzewam, że jeśli informacji nie ma wolontariusz, ani Ty, to i pani Ania może nie wiedzieć czy pies był ciachnięty. Jak sama mówi: "Jeśli nie wiecie czy kastrowany, to zawsze wrzucacie czerwoną karteczkę" :eviltong: Jasne, robi się ;)
  16. Fara nie miała wcześniej jak była? o.O
  17. Jestem u Bronki ;) Jeśli nie ma informacji to prawdopodobnie jest przed sterylką :)
  18. Zapisuję Jadzię :)
×
×
  • Create New...