-
Posts
958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniah
-
Jestem u Cziko :) Robić mu już wizytówkę?
-
Diana odeszła za TM [*], a Perła ODNALAZŁA swoje miesce na ziemi!!!
aniah replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Oby to był już domek na zawsze ;) -
Fikuśna przeszłość i nieznana przyszłość, już nie! Fikus ma dom!
aniah replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj z Fikusem na krótki spacerek wyszła Magda Sz. Nie wiem wiele więcej, ale spacer zaliczony ;) -
Trzymam kciuki za zdrowie biedaczka :(
-
Brytus ZNALAZŁ nową firmę, której będzie pilnował...
aniah replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Jestem również ;) -
Powodzenia! :)
- 36 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Robi się ;)
- 40 replies
-
- schronisko
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zaglądam do maluszka :) Oby szybko znalazł dobry domek.
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
Vita dzisiaj tradycyjnie była na spacerku. Tym razem najpierw powtórzyłyśmy sobie komendy, a potem poszłyśmy się pouczyć trochę podstaw agility - kręcenia wokół tyczki ;) Na początku Vicie szło całkiem nieźle, ale potem robiła już tylko, gdy koło niej kucałam; absolutnie nie chciała robić jak stałam :( Nie wiem dlaczego, ale boi się osoby schylającej nad nią. Zauważyłam to już wcześniej przy próbie przeskakiwania przez hopki... Na dłuższym spacerku dzisiaj niestety nie byłyśmy, bo musiałam jeszcze na chwilę wziąć Hermesa. -
Jestem ;)
-
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
aniah replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Powodzenia w nowym domku! :) -
ŻABA - kochana sunia czeka na swojego właściciela!
aniah replied to kilkar003's topic in Już w nowym domu
Zapisuję Żabkę ;) -
Zrobię mu na przyszły tydzień nową wizytówkę (teraźniejszej nawet nie zdążyłam powiesić :eviltong:), bo na jutro niestety już nie zdążę ;)
- 49 replies
-
- pies
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Vita - energiczna miłośniczka pieszczot czeka na dom!
aniah replied to awede's topic in Już w nowym domu
U Vity w sumie nic nowego. Dzisiaj na spacer poszła razem z Abim, Amigo, Charliem i Tofikiem. Miała mnóstwo energii, ciągle szalała, a z Tofikiem bardzo chciała się pobawić :D Niestety telefon w jej sprawie ciągle milczy :( nie wiem co z nią jest nie tak... -
Od razu załatwimy dwa mieszkania, żeby Vita też gdzieś mogła mieszkać (tak, ją też Ci dorzucam) :eviltong:
-
Na stronie jako 735/14 jest malutka suczka, tylko nie wiem czy będzie dobra - w opisie ma, że wszędzie jej pełno. Poza tym Lilo (678/14), Senti (667/14), Kita (288/14), Jadzia (569/14) :) Może jakaś "się nada", a jeśli nie, to na stronie jest jeszcze kilka bezimiennych ;)
-
Trzymam! :kciuki:
-
Tofik dostał najlepszy prezent na mikołaja: Nowy dom!
aniah replied to Thaenda's topic in Już w nowym domu
Wizytówkę zrobię jeszcze przed dniem otwartym ;) -
Byłam dzisiaj z Klaudią u Loli w końcu :loveu: Dziewczyna faktycznie troszkę przytyła. Przywitała nas już na stacji kolejowej. Bardzo się ucieszyła i całą mnie obskakała :D Gdy tylko przeszłyśmy przez ulicę, jej pani ją spuściła ze smyczy. Hasała na wszystkie strony i podobno na każdym spacerze ma swobodę ;) Nie oddala się za bardzo, zawsze się ogląda czy Właścicielka za nią idzie, a zawołana od razu przybiega. Podobno bardzo szybko się przyzwyczaiła i już po tygodniu pani była za nią pewna na spacerach. Dowiedziałam się, że Lola to niezła sprinterka. Dała radę uciec przed HUSKY'IM (!), gdy ten się na nią rzucił z zębami :D Na szczęście cała ta sytuacja się dobrze skończyła i Lola pognała pod dom. Była trochę zdyszana, ale chętnie jeszcze pobiegała ;) Co do jej kondycji, to ma niesamowitą! Pani jechała ze swoją córką na rowerach nad stawik, 7 km od domu. Wzięły dziewczynę ze sobą i w dwie strony biegła między ich rowerami, a na miejscu jeszcze szalała w wodzie. A po powrocie nadal była chętna do biegania :D Wodę ona kocha! Podobno wskakuje w każdą kałużę, a jak widzi staw, to w ogóle jest wniebowzięta. Chętnie pływa za patykami i piłeczkami ;) Mimo iż taka z niej wariatka, w domu zachowuję się grzecznie. Jest spokojna, nie niszczy, potrafi sama zostawać. Wie, gdzie może wejść, a gdzie nie, a gdy jej się powie "nie wolno", to tylko siedzi i patrzy. Moim zdaniem lepiej trafić nie mogła! Długie spacery, na których może biegać do woli i kąpać się w stawikach, to jest to co ona lubi najbardziej! :loveu: Sierść też ma dużo lepszą, nie dość, że mięciutką, to wydaje mi się też, że jej wyjaśniała. Dzisiaj niestety nie przywożę żadnych zdjęć, ale zostałam zaproszona na lato w kolejne odwiedziny i z chęcią się wybiorę. Wtedy coś porobię ;) Teraz mogę tylko zapewnić, że Lola jest zdecydowanie szczęśliwa i kochana :)
-
Cudowna młodziutka Abra poszukuje domku!!
aniah replied to Rebelle Fleur's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Abry ;)