Jump to content
Dogomania

aniah

Members
  • Posts

    958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniah

  1. Jestem u Cziko :) Robić mu już wizytówkę?
  2. Oby to był już domek na zawsze ;)
  3. Dzisiaj z Fikusem na krótki spacerek wyszła Magda Sz. Nie wiem wiele więcej, ale spacer zaliczony ;)
  4. Trzymam kciuki za zdrowie biedaczka :(
  5. Jestem ;)
  6. Prawie żadnych wątpliwości, że to ona jest na zdjęciach :( Biedna Frycia... P.S. Nie wiem jak innym, ale mi link nie działa.
  7. Powodzenia! :)
  8. Robi się ;)
  9. Zaglądam do maluszka :) Oby szybko znalazł dobry domek.
  10. Vita dzisiaj tradycyjnie była na spacerku. Tym razem najpierw powtórzyłyśmy sobie komendy, a potem poszłyśmy się pouczyć trochę podstaw agility - kręcenia wokół tyczki ;) Na początku Vicie szło całkiem nieźle, ale potem robiła już tylko, gdy koło niej kucałam; absolutnie nie chciała robić jak stałam :( Nie wiem dlaczego, ale boi się osoby schylającej nad nią. Zauważyłam to już wcześniej przy próbie przeskakiwania przez hopki... Na dłuższym spacerku dzisiaj niestety nie byłyśmy, bo musiałam jeszcze na chwilę wziąć Hermesa.
  11. Powodzenia w nowym domku! :)
  12. Zrobię mu na przyszły tydzień nową wizytówkę (teraźniejszej nawet nie zdążyłam powiesić :eviltong:), bo na jutro niestety już nie zdążę ;)
  13. U Vity w sumie nic nowego. Dzisiaj na spacer poszła razem z Abim, Amigo, Charliem i Tofikiem. Miała mnóstwo energii, ciągle szalała, a z Tofikiem bardzo chciała się pobawić :D Niestety telefon w jej sprawie ciągle milczy :( nie wiem co z nią jest nie tak...
  14. Od razu załatwimy dwa mieszkania, żeby Vita też gdzieś mogła mieszkać (tak, ją też Ci dorzucam) :eviltong:
  15. Z szelek pies też niestety potrafi się wywinąć :/
  16. Na stronie jako 735/14 jest malutka suczka, tylko nie wiem czy będzie dobra - w opisie ma, że wszędzie jej pełno. Poza tym Lilo (678/14), Senti (667/14), Kita (288/14), Jadzia (569/14) :) Może jakaś "się nada", a jeśli nie, to na stronie jest jeszcze kilka bezimiennych ;)
  17. Trzymam! :kciuki:
  18. Można też przedzwonić do schroniska w wolnej chwili i zapytać. Jeśli trafiła tam dzisiaj to na stronie jej jeszcze nie będzie, a w biurze powiedzą, czy jest.
  19. Wizytówkę zrobię jeszcze przed dniem otwartym ;)
  20. Dzisiaj jeszcze był. Z tego co mówiła mi pani Ania to nie jest do adopcji - ktoś ma po niego przyjechać.
  21. Byłam dzisiaj z Klaudią u Loli w końcu :loveu: Dziewczyna faktycznie troszkę przytyła. Przywitała nas już na stacji kolejowej. Bardzo się ucieszyła i całą mnie obskakała :D Gdy tylko przeszłyśmy przez ulicę, jej pani ją spuściła ze smyczy. Hasała na wszystkie strony i podobno na każdym spacerze ma swobodę ;) Nie oddala się za bardzo, zawsze się ogląda czy Właścicielka za nią idzie, a zawołana od razu przybiega. Podobno bardzo szybko się przyzwyczaiła i już po tygodniu pani była za nią pewna na spacerach. Dowiedziałam się, że Lola to niezła sprinterka. Dała radę uciec przed HUSKY'IM (!), gdy ten się na nią rzucił z zębami :D Na szczęście cała ta sytuacja się dobrze skończyła i Lola pognała pod dom. Była trochę zdyszana, ale chętnie jeszcze pobiegała ;) Co do jej kondycji, to ma niesamowitą! Pani jechała ze swoją córką na rowerach nad stawik, 7 km od domu. Wzięły dziewczynę ze sobą i w dwie strony biegła między ich rowerami, a na miejscu jeszcze szalała w wodzie. A po powrocie nadal była chętna do biegania :D Wodę ona kocha! Podobno wskakuje w każdą kałużę, a jak widzi staw, to w ogóle jest wniebowzięta. Chętnie pływa za patykami i piłeczkami ;) Mimo iż taka z niej wariatka, w domu zachowuję się grzecznie. Jest spokojna, nie niszczy, potrafi sama zostawać. Wie, gdzie może wejść, a gdzie nie, a gdy jej się powie "nie wolno", to tylko siedzi i patrzy. Moim zdaniem lepiej trafić nie mogła! Długie spacery, na których może biegać do woli i kąpać się w stawikach, to jest to co ona lubi najbardziej! :loveu: Sierść też ma dużo lepszą, nie dość, że mięciutką, to wydaje mi się też, że jej wyjaśniała. Dzisiaj niestety nie przywożę żadnych zdjęć, ale zostałam zaproszona na lato w kolejne odwiedziny i z chęcią się wybiorę. Wtedy coś porobię ;) Teraz mogę tylko zapewnić, że Lola jest zdecydowanie szczęśliwa i kochana :)
  22. Melduję się u Abry ;)
×
×
  • Create New...