Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. O tak ja wlasnie sie dowiedzialam ze nie moge postawic budki tam gdzie stala w ubiegła zime ludzie sa beznadziejni nie pomoga a jeszcze utrudniaja
  2. nie powiem dokładnie bo używałam jej do czego innego później ale kilka na pewno (na sześć na pewno wystarczy) sporo tego jest i się fajnie owija
  3. ja zrobioną ze styropianu budkę owijałam taką folią streczową i super się sprawdziła np taką https://www.castorama.pl/folia-stretch-reczna-500-mm-x-109-mb-1-id-35300.html tak to wygląda
  4. a kuku zaległe pozdrowienia od Antosia przerósł mamusię zdecydowanie Pani Natalia napisała że ma ogromy talent piłkarski jakby stał na bramce naszej reprezentacji to żadnego gola by nie przepuścił
  5. To oczko od kici to od tzw. kociego kataru? To sie da wyleczyc czy trzeba usunąć oko? Przepraszam za glupie pytanie ale nie znam sie na kotach
  6. O rany ile nieszczęścia psiego i kociego :( Felineus zakociony po uszy ale może nie odmówią pilnego przypadku :((
  7. Miło zobaczyć Cięciunia :) buziole przesyłam i ja :***
  8. spokojnie jeszcze nie ma września jaskółki często odlatują dopiero we wrześniu a rosną baardzo szybko więc nie ma co wyrokować ale faktycznie trzeba poszukać ośrodka który je przyjmie najlepiej taki który ma jaskółki.. u mnie jeszcze pełno młodych w gniazdach tu wykaz ośrodków jak ktoś ma wolną chwile może spróbuje podzwonić przepraszam że tylko "doradzam" ale kompletnie nie mam teraz możliwości czasowych nawet na powrzucanie na fb https://www.gdos.gov.pl/wykaz-osrodkow-rehabilitacji-zwierzat-w-polsce
  9. A z jakim ośrodkiem sie kontaktowalisciea? Sprobuj zadzwonic do osrpdka w Jabłonnej to chyba najblizej Was prawda? https://m.facebook.com/pages/category/Nonprofit-Organization/Stowarzyszenie-Leśne-Pogotowie-Ośrodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierząt-1944869645843167/?locale2=pl_PL Ale moze jej potrzeba tylko pare dni do odlotu i dasz sama rade. Zadzwon po porade do opolskiego ośrodka Avi oni maja mega doświadczenie z ptakami podpowiedza czym karmic bo to mega wazne. https://m.facebook.com/OpolskieCentrumAvi/
  10. Ostatnio mnie mniej na dogo bo mam problemy z moimi zwierzakami nie jestem na biezaco Kto zbiera pieniazki na skarpete staruszkowa? Tez prosze o konto
  11. A u Kasiainat tam gdzie kiyoshi ma psiaki? Moze malutką przyjmie
×
×
  • Create New...