Grysiu wspaniałe wieści :calus::Cool!:
Jeśli mogę prosić o przekazanie mojej wpłaty dla Dropsa z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-DROPS-za-kilka-dni-na-ulicy-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-ani-miejsca-dla-niego?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-DROPS-za-kilka-dni-na-ulicy-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-ani-miejsca-dla-niego?[/URL]
tak mało ludków u niego :-(