-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Nie zazdroszcze decyzji.. Ale jeśli domek rzeczywiście chce pracować to ja bym im chyba dala druga szanse... No chyba ze domek mysli ze córka zalatwi sprawe jak go zabierze i spotka sie z behawiorysta ze to odmieni Rabarabarka (zreszta opis sytuacji moim zdaniem nie wymaga spotkania z behawiorysta, a moze jednak wymaga... bo jak uslysza od specjalisty ze to raczej nie psi psychopata i ze to ich bledy sprowokowaly zachowanie to zechca popracowac nad tym) Bo moze Pani sie go podswiadomie zaczela bać?
-
Czy ktos korzysta z Fani Mani? Mam takie dziwne pytanie :) otoz zarejestrowalam sie zeby wspierac ZEA no i zrobilam w zeszlym roku jakies drobne zakupy i w statusie platnosci na koncie fanimani byl dlugo status oczekujace ...no ale po jakims czasie wskoczylo na wyplacone. A teraz weszlam znowu na konto a tam wszystkie darowizny maja status oczekujace..a na dodatek jest kilka darowizn ze sklepu z ktorego na pewno w ostatnich dniach nic nie zamawialam... Jak to dziala? Czy jak kogos zaprosilam przez link to jego darowizna moze sie ukazac na moim koncie? Wie ktoś może?...
-
Płacze co chwilę ze wzruszenia jak pomyślę o Emisi i tym że jest Rodzina chętna sie nią zaopiekować pomimo tego że łapeńka jeszcze nie jest całkiem sprawna DZIĘKUJE Kiyoshi za to że mnie nie spławiłaś jak szukałam jej i Antosiowi pomocy i za przejęcie opieki :** teraz trzymamy kciuki za szybką aklimatyzację :) okolica bardzo fajna będzie miała gdzie spacerować :)
-
z tego mojego ogłoszenia na olx dot. Zorki dostalam taką wiadomość porównując zdjęcia to raczej nie jest ona ale ja spójrzcie na wszelki wypadek https://www.olx.pl/mojolx/odpowiedz-na-ogloszenie/8310368270/ https://www.olx.pl/oferta/znaleziono-suczke-CID103-IDIhDsM.html#7e348ae54d nie wiem czy Wam się wyświetla?
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
Tianku replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
tak jak kiyoshi pisze jak buda docelowo będzie w kojcu to żadne przedsionki nie są konieczne, zresztą w jego przypadku musi być komfort wchodzenia więc lepiej jakby była też za duża niż za mała takie wejście najlepiej się sprawdza jeśli buda nie jest osłonięta: