-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
sunia husky, Winterek i jaki trzeci? ja też nie w temacie
-
wędruj szybciutko na wątek Winterka https://www.dogomania.com/forum/topic/354925-zabierzesz-mnie-st%C4%85d-ma%C5%82y-winter-wyprosi%C5%82-pomoc-opuszcza-schronisko/
-
Paulina Ł.to moja kuzynka:)
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elik a u Pani Kasi znalazło by się miejsce dla jeszcze jednego psiaka? To jest pdt? -
Bałam się wczoraj zapytać jak Zulcia:(( Tolu bardzo współczuję :(((
-
Tysiu marsz do łóżka się kurować!!!
-
co za durne schronisko :((((
-
problem się rozwiązał adoptowana prosto ze schroniska.. oby do dobrego domu
-
Tolu może wrzucisz na fb Zea żeby mozna było udostępniać malucha
-
Pisze po znajomych ale na razie nic z tego miejmy nadzieje ze biedactwo siedzi w pomieszczeniu wschod mocno zmrozilo dzisiaj
-
Oj tak :(((
-
Alaskan konto takie jak dla Maxa?
-
nie będziesz mieć nic do gadania a tak na serio to paliwo kosztuje a trasa długa i to drugi raz w krótkim czasie i tak jesteś Wielka za to co robisz więc ten teges zresztą i tak nie wiadomo czy nazbieramy
-
ja też