Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Moze docelowo kazdy pies bedzie mial swoj kojec ... Widzialam.na fb jakieś prace pokazywali przy stawianiu kojców. wtedy moze by wiecej psow moglo być objetych opieka wolonatiuszy
  2. A kiedy mialby ewemtualnie wyjechać? Da rade teraz ma być cieplo sloneczko tez ma być
  3. Oby Toli udalo sie coś zalatwić :(
  4. Wyrazy współczucia dla Bogusik :((
  5. Jaaga nie zakladaj z gory ze na zbiorce nikt nie wplaci na kojec .. nie ma reguly sama wplacam na psiaki ktore niekoniecznie sa obdarte zywcem ze skory.. Staruszek poruszy niejedno serce ...
  6. :(( musimy być dobrej myśli A kolana to paskudna sprawa wiem po sobie:( No nic jak nie bedzie poprawy to trzeba bedzie konsultowac pewnie u innego weta Biedna Emisia moglaby już być w swoim domku echh..
  7. niebieskookiego powysyłam w tygodniu do północniakowych fundacji Faktycznie bardzo dużo wychodzonych psów :(((
  8. z bazarku organizowanego przez Poker dla Argusia mam 120 zł może przeleję na konto Stowarzyszenia Mari podasz mi aktualne konto? czy to jest aktualne z 1 str. wątku? Stowarzyszenie Help Animals: 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
  9. postaram się skrobnąć jakiś mały bazarek dla Argusia
  10. myślałam właśnie jak tam Emisia... oj na pewno kołnierz nie jest komfortowy ale już nie długo.., oby tylko łapeczka była sprawna
  11. Tola mnie poprawi jakby co ale to chyba ta sunia Ona ginie w tłumie a o ile sie nie mylę to Tola pisała że od zawsze w schronie ja ją pamiętam jeszcze jak Miłka była w schronisku może ktoś da jej szansę :((
  12. to zdjęcie z fb z 2020 roku ze stycznia nie widać żadnych przerzedzeń sierści.. może to stres + schroniskowe żarcie
  13. testy na alergię z krwi to nie jest prosta sprawa mam właśnie wydałam kupe kasy na badania mojego konia bo ma typowe objawy alergii wziewnej zdecydowałam się na testy pod kątem ewentualnego odczulania i :( te testy robione w Nemczech nie uwzględniają wielu alargenów i wiele rzeczy może zaburzyć badanie... u nas NIC nie wyszło z testów co na 100 % nie jest prawdą... ja bym spróbowała u Amberka podać jakieś probiotyki i zrobić detoks organizmu często zanieczyszczona wątroba nasila objawy alergii. nie wiem czy psom można podawać ostropest? trzeba doczytać bo najważniejsze to żeby układ odpornościowy naprawić (ale co ważne nie można przy nasileniu objawów podawać czegoś na wzmocnienie odporności). edit: doczytałam że jak najbardziej można podawać psiakom ostropest https://sklep.pokusa.org/pl/p/RawDietLine-Ostropest-ekstrakt-120-tabletek/504?gclid=Cj0KCQiA0fr_BRDaARIsAABw4Etb6fo07bcN20eEI-8x8oFGG-ickPON2X_9EtasFYOnHGemFxIqpOMaAuhbEALw_wcB
  14. Byl na zdjeciach starych jakiś bialy pies ale chyba to byla taka starsza sunia chyba od zawsze w schronie z tego co Tolu mowiłas Na fb schronu chyba byl na zdjeciach z temtego roku i nie byl chudy
  15. Ten hotelik pod Rzeszowem mi odpisal maja miejsca z uwagi na pandemie ale cena :( 35 za dobe :( ogrzewane boksy w budynku
  16. jest jeden hotelik pod Rzeszowem wiem że Stowarzyszenia Nadzieja z Przemyśla umieszczało tam psiaki ze schroniska https://www.facebook.com/AffectusHotelDlaPsowszkolenieplacPsichSportow napisałam tam na fb o koszty i warunki
  17. ojej a miałam nadzieję że to jednak nie będzie to paskudztwo :( a jakie może dawać ewentualne przerzuty tak typowo?
×
×
  • Create New...