Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. nie mam za bardzo czasu doczytać o jaką trasę chodzi ale.. https://www.facebook.com/SOiRZ Sanocka straż wrzuciła post wczoraj że w tym tygodniu że jadą z Sanoka do Warszawy jakby co
  2. przybywam i ja do Sabinki ale na razie z pustym potfelikiem...
  3. A ten hotelik co jest Max od Alaskan moze tam udało by się uprosić miejsce
  4. https://dromy.pl/DROMY-BOSWELLIA-SERRATA-120-tabl,p,67 tu wersja w tabletkach wzbogacona o MSM https://dromy.pl/DROMY-BOSWELLIA-SERRATA-500-ml,p,79 tu płyn bez MSM https://dromy.pl/DROMY-FLEX-VET-500-ml-p263 i tu kombo różnych z glukozaminą i chondroityną ale też płyn ta boswellia typowo dla koni to proszek bardzo pylący nie wiem czy pies by to zjadł aczkolwiek cenowo bardzo się opłaca https://allegro.pl/oferta/horseline-pro-boswellia-500g-suplement-na-stawy-10621850038?fromVariant=10555037779 nie wypowiem się o stosowaniu boswelii u psów ale u koni bardzo się sprawdza znajoma też stosuje na sztywność dla starszej klaczy
  5. Moze Michu po mału się ogarnie Co do boswelii to polecam, mojemu kopytnemu pomaga też stosujemy tą z pokusy ale znalazlam też taką dedykowaną zarówno psom jak.i koniom zdaje sie firmy Dromy. Trzeba poczytać opinie (jutro wkleje link jak usiądę do komputera) jest w tabletkach oraz w płynie
  6. A może ktoś by pomógł i wszystkie psy by wayszły razem na dlugi spacer zawsze to poprawia stosunki
  7. ja wpłaciłam na konto Andrzeja 30 zł i 50 zł na konto Limonki edycja: na poprzedniej stronie Jaaga potwierdzała moją wpłatę i Mruczki
  8. prosiła zapisać stałą 20 zł
  9. Odpocznij Basiu otoczona ukochanymi Zwierzakami "Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych"
  10. klony
  11. Dużo zrdrówka w Nowym Roku dla Milusi i jej Pańci oby to szczęście Miluni trwało jak najdlużej
×
×
  • Create New...