Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. a w Brodnicy cena 450 z karmą? jeśli chodzi o kojec zewnętrzny z porządną budą to moim zdaniem lepszy niż wewnętrzny w budynku... ale to tylko moje zdanie
  2. Nie wiem czy Kasiainat bierze pieski wydaje mi sie ze tylko suczki trzeba kiyoshi podpytac
  3. Pięknie to Tysiu napisałaś Oby poruszyła ta historia czyjeś serce
  4. Kiyoshi jesteś Wielka Na razie Emilka ma troszkę grosika więc jutro wpłacę dla Jaśmina (ładne imię) Oby jakieś miejsce sie znalazło dla Biedaczka
  5. tez się melduję u Psiaka być może już w takim stanie trafił do schroniska nie wiemy jak wyglądało jego życie :( jest bardzo w typie BOSa hotelik Ani to chyba ten?: http://hoteldlapsowbrodnica.pl/kontakt.html https://www.facebook.com/bialypieshotel/?hc_ref=ARSCdic8lRUHfMnZRdLMVI8ZxfUX6D5pZ03bsa3H9NukwAQIYa-CKKHLGX_L9tY_wEA&fref=nf&__tn__=kC-R Edit. widzę że Betka już pisała na poprzedniej stronie
  6. poszukiwany Amberek szczęśliwe się odnalazł pomieniałam więc w olx ogłoszenia na dane Zorki bo było wyróżnienie opłacone przez Anulę do 19 stycznia https://www.olx.pl/oferta/zaginela-suczka-w-m-strzyboga-okolice-skierniewic-CID103-IDHKuiI.html
  7. podmieniłam dane w ogłoszeniu Amberka na Zorkę. Będzie jeszcze promowane do 19 stycznia. https://www.olx.pl/oferta/zaginela-suczka-w-m-strzyboga-okolice-skierniewic-CID103-IDHKuiI.html
  8. Anula czy masz jakiegos psiaka na podmiane do wyroznionego ogloszenia Amberka w zaginionych czy popytać kogoś?
  9. Kochani bo zapomniałam ale ogłoszenie Amberka jest wyróżnione przez Anulę w zaginionych do 19 stycznia może macie jakiegoś psiaka zaginionego do podmiany a jak nie to zapytam tej Pani co pomagała wieszać plkatay wiem że jakiegoś udostępniała dajcie znać no i chyba trzeba by zrobić akcję zdjęcia plakatów
  10. Kochana Emisia ona jest wspaniałym pieskiem ktoś będzie miał z z niej wielką pociechę
  11. Ja dopiero na fb wypatrzylam ze Amberek sie odnalazl ufff :)
  12. Link Tu tez jest ogloszenie Amberka nie trzeba byc w grupie zeby napisac komentarz prosze co pare dni niech kto inny dodaje pod postem cos zeby nie spadalo na sam dól
  13. Na fb na ogloszeniach ma sporo udostepnien i nic cisza :(
  14. zdrowych spokojnych Świąt dla Wszystkich przyjaciół Argusia
  15. zdrowych i spokojnych Świąt dla wszystkich przyjaciół Zamojszczaków
×
×
  • Create New...