Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Ja też przywędrowałam
  2. Ewu wracaj szybko do naszej "dogorodzinki" przesyłam słoneczko ono zawsze przywraca siły
  3. prosimy kto dorzuci jeszcze
  4. moja kuzynka z poza dogo deklaruje też 10 zł miesięcznie
  5. Dam stałą 10 zł ale w miare możliwości będę podsyłać więcej
  6. chyba 15 zł /doba tak Jaaga pisała
  7. kiedyś było to sporo osób od owczarków działała skarpeta owczarkowa czy ktoś ma jeszcze kontakt może przez fb z osobami od owczarków?
  8. A jakis bazarek transportowy byl na psiaki bo mi umknela moze informacja
  9. W sprawie Argusia nie ma osoby decyzyjnej.. część osób wpłaca na konto hoteliku część na konto stowarzyszenia deczyja należy do wpłacającego Ale Mari nie może dokładać tyle ze swojego portfela więc spłata dlugu na koncie stowarzyszenia to dobry pomysł Konto z pierwszej strony ale może Mari jak tu wejdzie potwierdzi czy się nie zmieniło... Stowarzyszenie Help Animals nr konta na które proszę wpłacać pieniążki: 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
  10. A te Bieszczady to jaka konkretnie miejscowość?
  11. Dołożę 15 zł stałej. Wiem że to grosik ale nie dam rady na stałe na więcej się zobowiązać
  12. Murko sprawdz prosze czy moja wplata dotarła 30 listopada wplaciłam grosik
  13. Znalazłam takie ostrzeżenie na fb dotyczące Rzeszowa : "Chciałam Państwa ostrzec przed oddawniem jakich kolwiek zwierzat Tomaszowi Ch. i jego żonie Beata Ch. którzy mieszkają na podwisloczu !! W tym roku przewinęło się kilka psów których juz nie ma kotow które są porzucane ! I biora Non stop od innych to nowe zwierzęta i porzucają zostało poinformowane schronisko przez kilka osób oszukanych przez nich schronisko które wie ale w dalszym ciągu jest za mało miesiąc temu porzucili psa teraz następnego kota .... przerwijmy ten chory proceder i robienia krzywdy zwierzęta ! Jeśli ktoś vos wie jeszcze proszę o kierowanie się do schroniska z dowodami bądź straz miejska..." parę dni temu kota wyrzucili na ulicę...
  14. Znalazłam takie ostrzeżenie na fb dotyczące Rzeszowa : "Chciałam Państwa ostrzec przed oddawniem jakich kolwiek zwierzat Tomaszowi Ch. i jego żonie Beata Ch. którzy mieszkają na podwisloczu !! W tym roku przewinęło się kilka psów których juz nie ma kotow które są porzucane ! I biora Non stop od innych to nowe zwierzęta i porzucają zostało poinformowane schronisko przez kilka osób oszukanych przez nich schronisko które wie ale w dalszym ciągu jest za mało miesiąc temu porzucili psa teraz następnego kota .... przerwijmy ten chory proceder i robienia krzywdy zwierzęta ! Jeśli ktoś vos wie jeszcze proszę o kierowanie się do schroniska z dowodami bądź straz miejska..." parę dni temu kota wyrzucili na ulicę...
  15. kurcze bo tam może być problem z zasięgiem babka tak kiedys pisała na stronie... może napisz na fb wiadomość.. tylko że zawsze to lepiej porozmawiać
×
×
  • Create New...