Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Ksenia była u Wiosny 3-rd Pole ale nie mam pojęcia czy prowadzą hotelik ..... https://www.facebook.com/3rdpolepl/photos/pcb.474283332725214/474273069392907
  2. Dropsik jest najładniejszy z całej Ekipy nie kumam dlaczeho jeszcze nie ma domku pewnie na taki suuuuper wyjątkowy czeka:) oby Mikołaj się spisał
  3. Wlaścicielka hotelu miała chyba swego czasu hodowlę owczarków o ile dobrze kojarzę ja ją kiedyś spotkałam na jakimś szkoleniu dotyczącym koni (ma też konie) wydawała się bardzo konkretną osobą .. ale w dzisiejszych czasach to nic nie jest pewne
  4. Pod Rzeszowem jest hotel Affectus ma stronke na fb wiem ze stowarzyszenie Nadzieja z Przemysla umieszcza tam swoje psiaki .. moze tam byłoby miejsce..
  5. Ja nie mam pojęcia. Jedyne co mj przychodzi do głowy to przez whatsappa udostępnić na coś z czego można pobrać.. z messengera się da? Może prosto na dysk google albo na youtube ..
  6. Dziewczyny jest taki hotelik kolo Opola "Kudłaty czas u Tośków" ( Na fb maja stronke) ceny mają dla hotelikowych psów wysokie ale może dla bezdomniaka inne? Sprobujcie sie skontaktowac. Włascicielka nie raz pomagala bezdomniakom moja kuzynka miala tam dwa bezdomniaki swego czasu.
  7. Dziękuję Wam za porady. Trudna to sprawa mam nadzieje że uda się ją jakoś polubownie i bez szkody dla kotów rozwiązać..
  8. Mam trochę nietypowe pytanie..może coś doradzicie... pewne koty (podobno) mocno dokuczają sie sąsiadowi mojej znajomej. Obsikują elewacje domu i robią ślady na samochodzie .. gościu powiedział że to na pewno koty mojej znajomej (ma kilka wychodzących kotów wszystkie to znajdy i wykastrowane) i jak coś z tym nie zrobi to on sie zajmie tymi kotami znacie jakies sposoby na odstraszanie kotów ..czy w ogóle takie są ? Sytuacja dziwna ale znajoma sie martwi że facet coś może zrobić tym kotom. Nie wiadomo czy to jej koty ma tylko kociczki czy one też znaczą teren moczem? Nie znam się na kotach i nie wiem jej doradzić
  9. Trzymajac kciuki za Maksiowa przeprowadzke zrobię "polecajkę" Fundacja Szklane Pułapki robi kapitalną robotę edukacyjną w kwestii kolizji ptaków z szklanymi powierzchniami a tak jak Agatka wspomniala problem jest OGROMNY a współczesne budownictwo i moda na szkło nawet w środku lasu to jakiś koszmar ... p.s. w fundacji mozna tez kupić naklejki (kropeczki) do zabezpieczenia okien miłego wieczoru
  10. ptaszek to pełzacz ogrodowy lub leśny (różnice są subtelne nie do określenia z tego zdjęcia) na bank uderzył w okno dobrze że odleciał
×
×
  • Create New...