Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Czyli przez tyle lat dokladalas sama do utrzymania u Murki
  2. No i tak z niedomowień wychodzą kwasy... Ale fakt jest taki że chyba mowa o tym że może pojechać do Jagny byl poruszony na ogólnym zamojskim wątku i wyniknelo to z tego ze odszedl Borynio Ogromny szacunek dla Niej że ratuje miejscem kolejnego raczej nieadopcyjnego staruszka
  3. Odkad nie ma juz Argo Plama to chyba teraz najdluzszy stazem na dogo pies prawda A ile Plama ma deklaracji?
  4. Też się zastanawiałam sama dałam na Rudego grosik stałej a Wikaremu nie i wcale sie z tym dobrze nie czuje obiecuje ze bede Go wspierac juz szukalam fantow na bazarek
  5. Pianka zapytaj jeszcze Alaskan malamutte Ona miała Maxa którego z łańcucha wzięła w jakimś hoteliku chyba niedaleko Zamościa ale nie wiem jak tam cenowo było ale może chociaż do czasu znalezienia czegoś tańszego
  6. poproszę konto będę dorzucać grosiki jednorazowo w miarę możliwości stałej w tej chwili nie mogę zdeklarować może Tola założy jakąś zrzutkę na zamojskie staruszki?
  7. Dex biegaj szczesliwy tam za tecza cieszyly wieści od Dexa i jego Rodziny Zdjęcia przy stole na jego krzeselku zawsze mnie rozsmieszaly Zycie jest bardzo niesprawiedliwe tyle wspolnych lat mieli jeszcze przed soba Trzymajcie sie Kochani
  8. Trzymaj się Jaaga, postawiłaś Go na łapy, czuł się kochany a to najważniejsze
  9. Dex kochany trzymaj się Wiemy że Rodzinka zrobi dla niego absolutnie wszystko co będzie trzeba
  10. 20 zł stałej ode mnie i 20 zł stałej od mojej kuzynki dla owczarka
  11. https://www.facebook.com/FreeUkrainaStoreRembertow/ To wyglada spoko Tez podesle grosik na konto Nie bardzo wiem jakich ubran szukac w czym nastolatki teraz chodza
×
×
  • Create New...