Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. A może Michu nie bedzie musiał dlugo tego brać może jak sie wzmocni to bedzie lepiej a może suplementy też zaczna troche działać ale na jakiś efekt to trzeba min. 3 miesiace poczekać To nie jest staruszek badzmy dobrej mysli
  2. Tysiu nie jestem ekspertem od dzieci ale u znajomych wiem że na podobne problemy z brzuszkiem pomogły probiotyki dla niemowląt np BioGaia lub inne zapytaj lekarza jak bedziesz miala możliwość Biedne jesteście trzymam kciuki za zdrówko Malutkiej
  3. wcale Ci się nie dziwię :))) mnie rozwalił moment po sesji "domowej" jak trzeba było Runo obudzić żeby poszedł na zewnątrz także hahahaha
  4. potargany wiatrem Loluś i tak cudny buziaki ogromne dla Cięciunia
  5. Fajny ten nasz Michu widać ze łapki mocniejsze potrafi się utrzymać ślizgając na podłodze To że nie musi biedak spać już na betonie i ma ciepłp dużo zrobiło
  6. Myślę że na konto stowarzyszenia bedzie ok. i Mari potwierdzi wpłatę Przykro że Ibisek odszedł I dziękujemy za pamięć o Argusiu to ogromny zastrzyk finansowy
  7. Przepraszam ze tak wyskoczyłam ..to tylko taka luźna propozycja oczywiście może są też inni w większej potrzebie
  8. Może dla Samby od Jo37 ? Do tej pory Jo ją w większości sama utrzymywała teraz Samba musi opuścić miejsce u Murki co z nią będzie Zajrzyjcie na wątek
  9. Pisałam z Elik w kwestii Plamy czy może u tej Pani Kasi by było dla niego miejsce..ale to raczej nie jest miejsce dla niego jak on taki uciekinier bardziej u Dexterki chyba by pasowal A może w kwestii Samby warto by z ta Pania Kasia porozmawiać?
  10. 695988940 taki jest na stronie hoteliku Może uda sie chociaż jakąś kolejke zarezerwować Plamek miałby tam dobrze
×
×
  • Create New...