-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
O Cymuś już w domku umknął mi dzień wyjazdu. Powodzenia Malutki -
stałej niestety nie mogę dać ale 30 zł jednorazowo i doraźnie w miarę możliwości będę pomagać
-
a mnie trafia na ten schron w Zamościu... k czy wolontariusze na prawdę nic nie mogą tam zdziałać nawet prosić o przeniesienie psów w złym stanie do osobnych boksów czy o odrobaczenie wrrrr..... wiem że z betonem się ciężko rozmawia ale noż kurde tyle lat i nic? :((( jak mamy reklamować te psy żeby ktoś ich prosto ze schroniska adoptował jak tak naprawdę Toli zdjęcie są "nielegalne" :(( a wiecie co jest najgorsze że jak rozmawiam z ludźmi z Zamościa "'nie w temacie" schroniska to oni myślą że tam jest super no bo jest strona i psy chodzą na spacery mają zdjęcia .... płakać się chce z rozpaczy
-
Limonko pomimo ogromnie trudnej sytuacji dobrze zrobiłaś. Dżekuś powinien być w tej chwili priorytetem. Uwierz mi że Twoje wyrzuty sumienia byłyby o wiele wiele większe gdyby Dżekuś odszedł w momencie w którym poświęcasz czas Nukusi. Uratowałaś jej życie, ale jej miłość do Ciebie to moim zdaniem taka obsesyjna była a to nigdy nie jest dobre. Trzymam kciuki za Was za wspólny czas z Dżekusiem i za Nukusię.
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Tianku replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
jak szukałam psa do adopcji to też go nie dostałam bo nie mam szczelnego ogrodzenia... nikt o niczym więcej nie chciał ze mną rozmawiać.. na dogo pewnie też bym nie dostała... wiadomo że każdy wydający psa do adopcji chce dla niego jak najlepiej ale jak słucham czasem opowieści ludzi którzy dzwonią w sprawie adopcji to się nie dziwię że biorą z olx.... moja znajoma chciała adoptować doga... pierwsze pytanie Pani z pewnej fundacji czy ma Pani doświadczenie z dogami...? powiedziała że nie więc jej podziękowano... bez pytania o szczegóły i warunki w jakich pies by przebywał i co jest mu w stanie zapewnić... śmieszne trochę bo każdy od jakiegoś psa zaczyna... i hodowca i miłośnik dogów miał przecież swojego pierwszego doga kiedyś... -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
też zaciskam kciuki -
Nie rekompensata za zrzeczenie tylko rachunki od weta za dotychczas poniesione koszty... To skutecznie odstrasza zazwyczaj
-
podrzuci mi ktoś nr konta?