Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. stałej niestety nie mogę dać ale 30 zł jednorazowo i doraźnie w miarę możliwości będę pomagać
  2. kurcze tylko na osy trzeba uważać ja się zawsze boję jak moje konie zbierają jabłka które spadają z jabłonki sąsiada osy potrafią wydrążyć dziurkę i siedzieć w środku jabłka i nawet ich nie widać pies wiadomo całego jabłka nie połknie ale koń do pyska bierze całe od razu
  3. a mnie trafia na ten schron w Zamościu... k czy wolontariusze na prawdę nic nie mogą tam zdziałać nawet prosić o przeniesienie psów w złym stanie do osobnych boksów czy o odrobaczenie wrrrr..... wiem że z betonem się ciężko rozmawia ale noż kurde tyle lat i nic? :((( jak mamy reklamować te psy żeby ktoś ich prosto ze schroniska adoptował jak tak naprawdę Toli zdjęcie są "nielegalne" :(( a wiecie co jest najgorsze że jak rozmawiam z ludźmi z Zamościa "'nie w temacie" schroniska to oni myślą że tam jest super no bo jest strona i psy chodzą na spacery mają zdjęcia .... płakać się chce z rozpaczy
  4. Limonko pomimo ogromnie trudnej sytuacji dobrze zrobiłaś. Dżekuś powinien być w tej chwili priorytetem. Uwierz mi że Twoje wyrzuty sumienia byłyby o wiele wiele większe gdyby Dżekuś odszedł w momencie w którym poświęcasz czas Nukusi. Uratowałaś jej życie, ale jej miłość do Ciebie to moim zdaniem taka obsesyjna była a to nigdy nie jest dobre. Trzymam kciuki za Was za wspólny czas z Dżekusiem i za Nukusię.
  5. jak szukałam psa do adopcji to też go nie dostałam bo nie mam szczelnego ogrodzenia... nikt o niczym więcej nie chciał ze mną rozmawiać.. na dogo pewnie też bym nie dostała... wiadomo że każdy wydający psa do adopcji chce dla niego jak najlepiej ale jak słucham czasem opowieści ludzi którzy dzwonią w sprawie adopcji to się nie dziwię że biorą z olx.... moja znajoma chciała adoptować doga... pierwsze pytanie Pani z pewnej fundacji czy ma Pani doświadczenie z dogami...? powiedziała że nie więc jej podziękowano... bez pytania o szczegóły i warunki w jakich pies by przebywał i co jest mu w stanie zapewnić... śmieszne trochę bo każdy od jakiegoś psa zaczyna... i hodowca i miłośnik dogów miał przecież swojego pierwszego doga kiedyś...
  6. Nie rekompensata za zrzeczenie tylko rachunki od weta za dotychczas poniesione koszty... To skutecznie odstrasza zazwyczaj
  7. podrzuci mi ktoś nr konta?
×
×
  • Create New...