Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Dzień dobry, Rokuś. :-) Kado, poczytam o Mufce...
  2. Salibinko, poznałam Misia dzisiaj... Cudny jest. Najsmutniejsza historia... Umiera dobry Opiekun i zostawia ukochanego psa. :sad: Wszyscy się tego boimy.. Będę zaglądała. Na razie nie mogę pomóc. Ale pomyślę.
  3. Tobołki, czy to już wiosna? :mdrmed:
  4. Ben walczy o przezycie. Jeszcze nie wie, że nie musi... W schronie silniejsze psy go atakowały. W hotelkiku poczuł, że to on jest tym silniejszym wśród grzecznych psów Pani Ewy... To tak jak z ludźmi... Bardzo mi żal Bena, bo na pewno mu z tym ciężko. :sad: Ktoś musi mu pomóc. I chyba po takich przeżyciach potrzebuje Domu, gdzie będzie jadynakiem.
  5. Zaglądam do Rokusia. :smile: Codziennie, ale odczekałam trochę... Bo miałam nadzieję, że Ktoś przedzieli postem moje wpisy... ;)
  6. Elik, dziękuję za na pewno mądre rady. :loveu: Kto mnie już nie próbował zreformować... :evil_lol: Może kiedyś.
  7. Aga-ta, ale jesteś szybka! :smile: I dziękuję Ci... :loveu:
  8. Jaszko, :iloveyou:.
  9. Rano wysłałam przelewem pocztowym 100 zł dla Bena. :) Pieniądze będą szły pewnie ok. 5 dni... Aga-ta, tak mi się nasunęło... Czy nie dobrze byłoby umieścić w tytule wątku Bena jego imię?... Nie jestem długo na Dogo, ale był czas, że przekopywałam się przez wątki i najczęściej jest imię psa. Wtedy jest jakoś tak bardziej osobowo, cieplej. Sam tytuł jest świetny i zachęca do kliknięcia. Ale to imię... Takie piękne w dodatku... :loveu:
  10. Dziś rano z Poczty Głównej poleciało 100 zł dla Vigusia. :smile: Za około pięć dni pieniądze będą na miejscu. Elik, są tacy, co wprawdzie mają konto, ale nie korzystają z niego w inernecie... To ja. :roll:
  11. Zaglądam do Vigo przed świtem. :smile: Ayame, dzięki za dobre wieści i piękne fotki Vigusia. :loveu:
  12. Dziękuję za konto Bena. :smile:
  13. Elik, i tu jesteś... ;) Poczekam cierpliwie... :)
  14. Numer konta już mam. Dzięki. :smile: Jutro rano wyślę pieniądze dla Vigusia. Przelewem pocztowym, więc chwilę to potrwa.:p Jestem zacofana... :oops:
  15. Elik, mail z prośbą o konto wysłany. :smile:
  16. Zaglądam do Bena. :-) I przypominam się z prośbą o numer konta chłopaka. ;)
  17. Zaglądam do Vigusia. :smile: Cudnie, że odwiedziłyście psiaka . Niecierpliwie czekam na relację. I przypominam się z prośbą o numer konta. Tak, Ayame. Wszystko będzie dobrze. :smile:
  18. Przemiłe fotki. :smile: Dlaczego taka wdzięczna sunia nie może znaleźć tak długo swoich Ludzi i swojego Domu? :shake: I ile razy można "przechodzić z rąk do rąk"? :sad: Murka, może Wasz azyl będzie dla Soni szansą i ktoś ją wypatrzy... Czytałam wczoraj na wątku Waszych psów o Kubusiu... :smile:
  19. Sonia mi się coraz bardziej podoba. :loveu: Fajnie, że będą fotki. :smile:
  20. Eva, znam tą reakcję na wiatr. :shake: To dokładnie tak jak u nas. Moja Babcia, Mama i ja. Ale moje Siostry już tak nie reagują. Bracia tez nie, ale faceci chyba nie są tak wrażliwi... ;) Polcia, chroń swoje śliczne uszy. :)
×
×
  • Create New...