mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
mdk8 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
a ma jakieś ogłoszenia? -
[quote name='Olena84']Pójdzie 30zł na Perełke na razie, musze tak ciułac bo duzo deklaracji sobie narobilam;/[/QUOTE] to tak jak ja:lol: ale jak wejdę na jakiś wątek i czytam o bidzie w potrzebie to nie umiem się oprzeć chociaż rozum krzyczy" stop, już wystarczy- co ty robisz?":evil_lol:
-
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
mój jest większy i w bloku:lol: -
już tam byłam i napisałam co myślę o takich ludziach....
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Stefa i Czaki...klątwa czy co?:-(:shake:[/QUOTE] to nie klątwa tylko głupota, bezmyślność i brak serca u ludzi, którzy traktują zwierzęta jak rzeczy. Jestem oburzona takim zachowaniem i mam nadzieję, że kiedyś ktoś ich kopnie w tyłek i powie, że są już niepotrzebni..... -
[quote name='paula_t']Można by tak jednego smsika może napisać....tak dla potwierdzenia? ;) Teraz właśnie przeczytałam, że z adopcji wraca psiak, który miał pojechać do rewelacyjnego domu i jakaś taka deprecha mnie dopadła :([/QUOTE] który psiulek wraca?
-
ona się śmieje....:loveu: bardzo proszę zajrzyjcie kochane w wolnej chwili [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL]
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wiecie co trudno uwierzyć,że to ten sam pies . A może Hałabajówka go podmieniła :evil_lol: ? zajrzyjcie proszę w wolnej chwili [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL] -
kochane cioteczki zajrzyjcie proszę w wolnej chwili może coś wymyślicie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL]
-
a już troszeczkę śmielszy? Czy jeszcze nieufny? bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL]
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki wiem,że macie teraz ból głowy ze Stefcią ale zajrzyjcie proszę w wolnej chwili [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL] -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
też się cieszę, bardzo martwiłam się o sunię- jak w ogóle przeżyje operację. Teraz jest szczęśliwa i kochana przez swojego opiekuna. bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-da-rad%C4%99?p=20689576[/URL] -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
spróbuję pościągać tu cioteczki...:lol: bywam na około 30 wątkach , więc może coś to da... -
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
mdk8 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Szkolenie w zakresie ułatwienia sobie na wzajem życia z psem:-) Prowadzi je wykwalfikowany szkoleniowiec o zainteresowaniach behawiorystyką:-) Jak możesz tak pisać?:roll: Rinuś tylko musi przejść z trybu "killer" na tryb "maskotka":-P[/QUOTE] chociaż jestem na dogo krótko to juz zdążyłam naczytać się o takich DS, które zapewniały,że dadzą radę i niestety pies wracał...Z Fundacji "Przytul psa" poszła do adopcji śliczna malutka suńka- były zapewnienia i obietnice miłości do końca życia. Na drugi dzień sunia wróciła bo zrobiła susiu na dywan. A jeżeli chodzi o dom Rinusia to wiem,że się starają. Trzymam mocno kciuki aby wszystko się ułożyło jak najlepiej.:lol: bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-długo-jeszcze-da-radę?p=20689576[/URL] -
[quote name='agaga21']myślę, że głównym problemem inki jest brak osoby za nią odpowiedzialnej, która by zadbała o te ogłoszenia, o zdjęcia, o regularne informacje :([/QUOTE] no niestety osoby, które wyciągnęły sunię zniknęły z dogo i dlatego tak się dzieje. Ja jestem na dogo dopiero od końca stycznia i jeszcze cały czas się uczę. Mogę tylko wspierać groszem i dobrym "słowem" A suni szkoda bo bardzo ładna i po przejściach zasługuje na swojego jedynego "ludzia"
-
jestem w piąteczkowy wieczór:lol:
-
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
może jakaś fundacja? a on bardziej taki owczarkowy. Śliczny jest. Koniecznie trzeba mu jakoś pomóc i zabrać stamtąd. Wydarzenie na FB tez by się przydało ale niestety nie umiem ich robić. -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
mdk8 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
byłam własnie na stronie schroniska i muszę przyznać, że jeżeli tak jest naprawdę jak tam opisano - to jest to jedno z lepszych schronisk w Polsce. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
słuchajcie a może znaleźć gabinety weterynaryjne i dzwonić z pytaniem czy nie było u nich takiego psa? Z odczytywaniem chipów same wiecie jak jest- bo jeżeli ktoś go przygarnął to na pewno udał się na szczepienie....? to taka moja sugestia. -
IZI - malamutka z rupieciarni potrzebuje wsparcia
mdk8 replied to Chandra's topic in Już w nowym domu
co z sunią? Gdzie przebywa i jak się czuje? -
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
mdk8 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję,że DS nie zrezygnuje.... -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
mdk8 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
a jaka jest opieka w schronisku? Jak często psy wychodzą na spacery? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
mdk8 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
i co ? cisza....??????????????