[quote name='Cudak']Dziękuję :)
[B]Ziutka[/B], Rex ma się o wiele lepiej niż wcześniej. Linka długa, buda cieplutka, ma co jeść.
Trzeba go jeszcze zaszczepić i karma przez dłuższy czas będzie dla niego potrzebna.
Nie udało mi się znaleźć żadnej organizacji, która zgodziłaby się poprowadzić zbiórkę na ten cel, więc jeśli ktoś zechce się dołożyć do puszek, czy suchej karmy, to wyjścia nie ma - muszę zostać jego skarbnikiem. Rozliczenie jest w drugim poście wątku i każdy wydany grosik będzie udokumentowany paragonem.
Nie wiem tylko, czy na takie psiaki, które mają dom, można robić bazarki? Trzeba mieć zgodę moderatora chyba?[/QUOTE]
to poproszę nr. konta - miałam wysłać w kwietniu karmę ale łatwiej będzie pieniądze - zamiast wydawać na przesyłkę.