Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10838
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. no właśnie dlaczego nikt nic nam nie "mówi?"
  2. chwilowo jestem już spłukana ale może uda mi się coś wyskrobać jeszcze w kwietniu.
  3. wpłaciłam grosik na transport Lusi - jak dam radę dorzucę coś jeszcze w kwietniu.
  4. poproszę o nr konta postaram się pomóc od czasu do czasu w miarę możliwości
  5. [quote name='Cudak']Dziękuję :) [B]Ziutka[/B], Rex ma się o wiele lepiej niż wcześniej. Linka długa, buda cieplutka, ma co jeść. Trzeba go jeszcze zaszczepić i karma przez dłuższy czas będzie dla niego potrzebna. Nie udało mi się znaleźć żadnej organizacji, która zgodziłaby się poprowadzić zbiórkę na ten cel, więc jeśli ktoś zechce się dołożyć do puszek, czy suchej karmy, to wyjścia nie ma - muszę zostać jego skarbnikiem. Rozliczenie jest w drugim poście wątku i każdy wydany grosik będzie udokumentowany paragonem. Nie wiem tylko, czy na takie psiaki, które mają dom, można robić bazarki? Trzeba mieć zgodę moderatora chyba?[/QUOTE] to poproszę nr. konta - miałam wysłać w kwietniu karmę ale łatwiej będzie pieniądze - zamiast wydawać na przesyłkę.
  6. zrobię przelew po Świętach. Ile sunia ma czasu?:-(
  7. koniecznie daj znać jak się dowiesz....
  8. Spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich cioteczek. kochane jak będziecie miały chwilkę bardzo proszę zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/forum/threads/241581-Dramat-12-ps%C3%B3w-i-kobiety-kt%C3%B3ra-chcia%C5%82a-im-pom%C3%B3c-Teraz-jest-bliska-samob%C3%B3jstwa?p=20664077#post20664077
  9. po Świętach przeleję dla Chojraczka jakiś grosik:lol: cioteczki zajrzyjcie proszę w wolnej chwili http://www.dogomania.pl/forum/threads/241581-Dramat-12-ps%C3%B3w-i-kobiety-kt%C3%B3ra-chcia%C5%82a-im-pom%C3%B3c-Teraz-jest-bliska-samob%C3%B3jstwa?p=20664077#post20664077
  10. znalazłam się tu przypadkiem i jak go już złapiecie dajcie nr. konta na pw to coś pomogę. Nie poddawajcie się . Tu na dogo jest wątek psiaka, którego Fela próbowała złapać. Był bardzo lękliwy ale była uparta i wczoraj go złapała po 20 dniach. :lol:
  11. jestem. Dobrze by było porozsyłać wątek. Jest tu na dogo sporo kochanych ciotek, które na pewno nie przejdą obojętnie i pomogą. Po Świętach wpłacę jakiś grosik . Można by zrobić wydarzenie na FB- tam tez są ludzie pomocni w takich sprawach. Ja niestety nie umiem robić wydarzeń.
  12. jest śliczny- i teraz będzie mu już ciepło :lol:
  13. jak już będziecie go wyciągać- to dajcie znać - deklarowałam stałą
  14. [quote name='Aldrumka']na razie podliczę deklaracje: maja7 20 zł cancer43 20 zł monika83 20 zł przez 6 miesięcy Poker 20 zł przez 6 miesięcy mdk8 10 zł łącznie 90 zł na miesiąc o ile są to deklaracje stałe :) maja7, cancer i mdk8 ?[/QUOTE] moja stała.
  15. [quote name='arim']Następnym razem jak będzie jakaś składka dla Pana na żywność,proszę dajcie mi znać-dorzucę się.[/QUOTE] o mnie też nie zapominajcie- ja też coś dołożę.
  16. a nikt nie wie skąd on znalazł się w schronie? Może idzie do domu?
  17. koniecznie trzeba go ratować
  18. tak. na ten ogromny dług a na tego Waszego drugiego Tofika to na to samo konto? Jeżeli tak to jaki tytuł przelewu?
  19. rozumiem ale jakoś trzeba to spłacić. Ja jestem na dogo od niedawna ale bywam już na około 20 wątkach i jak na którymś czytam,że jakaś psinka odeszła to beczę jak bóbr a ostatnio niestety odeszło kilka psiaków :-( a najbardziej przeżyłam śmierć Gizmo , którego nie zdążyły ciotki wyciągnąć ze schronu :placz:
  20. no właśnie, a chwilami bardzo niegrzecznie odpowiadały na różne wpisy....
  21. może pracownik chciał go wyciągnąć siłą i sprawił mu ból i dlatego dziabnął? Stałej nie mogę ale od czasu do czasu pomogę ile będę mogła.
×
×
  • Create New...