mdk8
Members-
Posts
10836 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
mdk8 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
zjawiam się tu przypadkiem i poproszę nr. konta -postaram się pomóc od czasu do czasu-ile będę mogła -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Bardzo porządne konstrukcyjnie budy to takie jak te [URL]http://allegro.pl/buda-z-przedsionkiem-l-sredni-pies-i3076553337.html[/URL] - z osłoniętym wejściem - ocieplone ściany - wodoodporna podłoga i dach - ze zdejmowanym dachem ułatwiającym sprzątanie[/QUOTE] jakby jednak musiała być w budzie to ta jest super. Ja się dołożę :lol: -
tak-dzisiaj. Dziękuje.
-
[quote name='Gabi79']Czemu dopiero teraz tu trafiłam??? Jeśli nie będzie chętnych bliżej to ja ją chętnie wezmę na DT za karmę i koszty weta[/QUOTE] cioteczki co Wy na to?
-
cioteczki czekam na nr. konta:multi:
-
Maniek adoptowany ze schronu może do niego wrócić.. nie pozwólmy na to!
mdk8 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
co się teraz dzieje z pieskiem? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
mdk8 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
ciągle nic?:-( -
JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!
mdk8 replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
dajcie znać jak sunia została przyjęta w nowym domku? Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url] -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
on już teraz jest śliczny:lol: zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url] -
witam Aramiska. Co u psiaczka? zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ja swoją stałą przeleję razem z kaską dla Bystrej:lol: przy okazji zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url] bardzo proszę:multi: -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
do karmy i ja się dorzucę:lol: tylko dajcie znać na pw jak już coś postanowicie -
staruszka Kryśka za TM, po szcżęsliwej jesieni nadszedł koniec...
mdk8 replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem z zaproszenia na bazarek, poproszę nr. konta ,pomogę ile dam radę. -
jestem i ja . Poproszę nr. konta postaram się pomóc ale dopiero po 27
-
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
mdk8 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
pamiętam o Maniusiu ale chwilowo puste konto.... wspomogę pod koniec miesiąca. [COLOR=#000000]cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dzisiaj była widziana w Piastowie. [/COLOR][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] [COLOR=#000000]ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro[/COLOR]:shake: -
JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!
mdk8 replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']Moja szefowa mieszka w Ursusie :D podeślijcie linki do zdjęć, poruszę Niebo i Ziemię, i cały Ursus ;-)[/QUOTE] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater[/URL] dzięki kochana :multi: ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro:shake: -
JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!
mdk8 replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że suńka trafi w dobre ręce. cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej. Dzisiaj była widziana w Piastowie.