Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. poproszę nr. konta - pomogę ile będę mogła
  2. zjawiam się tu przypadkiem i poproszę nr. konta -postaram się pomóc od czasu do czasu-ile będę mogła
  3. [quote name='keakea']Bardzo porządne konstrukcyjnie budy to takie jak te [URL]http://allegro.pl/buda-z-przedsionkiem-l-sredni-pies-i3076553337.html[/URL] - z osłoniętym wejściem - ocieplone ściany - wodoodporna podłoga i dach - ze zdejmowanym dachem ułatwiającym sprzątanie[/QUOTE] jakby jednak musiała być w budzie to ta jest super. Ja się dołożę :lol:
  4. tak-dzisiaj. Dziękuje.
  5. jestem z zaproszenia na bazarek. Po 28-mym postaram się pomóc finansowo. Niestety tylko tyle mogę.
  6. dziękuję bardzo, Asia jak się zjawi wyśle konto bo to ona zbiera pieniądze. Ja też zainteresowałam się Inką całkiem przypadkiem i wydało mi się bardzo nieludzkie aby aż dwie osoby, które umieściły ją w hoteliku tak z dnia na dzień o niej zapomniały.
  7. [quote name='Gabi79']Czemu dopiero teraz tu trafiłam??? Jeśli nie będzie chętnych bliżej to ja ją chętnie wezmę na DT za karmę i koszty weta[/QUOTE] cioteczki co Wy na to?
  8. trzymamy i będziemy czekać na wieści jak sobie obie niuńki radzą w nowym domu:multi:
  9. cioteczki czekam na nr. konta:multi:
  10. justlose , Aldonika22 na wątkach / nie pamiętam których/ proponowały pomoc w sprawie DT. Może zapytać o szczegóły i warunki, i czy aktualne?
  11. ona tam długo nie pociągnie :-( oby nie było za późno -tak jak z Gizmo... http://www.dogomania.pl/forum/threads/239959-Mikropiesek-umiera-w-schronisku!-Głód-i-depresja!-Pomóżcie-szukać-DT-DS!?highlight=gizmo
  12. ja zrobiłam jedną wpłatę na konto "...Polany" ale dalsze mogę wpłacać na inne. Jak wolicie?
  13. dajcie znać jak sunia została przyjęta w nowym domku? Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  14. on już teraz jest śliczny:lol: zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  15. witam Aramiska. Co u psiaczka? zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  16. o rety jak szybko rosną. Są śliczne :lol: bardzo proszę zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  17. ja swoją stałą przeleję razem z kaską dla Bystrej:lol: przy okazji zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url] bardzo proszę:multi:
  18. do karmy i ja się dorzucę:lol: tylko dajcie znać na pw jak już coś postanowicie
  19. jestem z zaproszenia na bazarek, poproszę nr. konta ,pomogę ile dam radę.
  20. jestem i ja . Poproszę nr. konta postaram się pomóc ale dopiero po 27
  21. pamiętam o Maniusiu ale chwilowo puste konto.... wspomogę pod koniec miesiąca. [COLOR=#000000]cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dzisiaj była widziana w Piastowie. [/COLOR][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] [COLOR=#000000]ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro[/COLOR]:shake:
  22. [quote name='kcd']Moja szefowa mieszka w Ursusie :D podeślijcie linki do zdjęć, poruszę Niebo i Ziemię, i cały Ursus ;-)[/QUOTE] [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater[/URL] dzięki kochana :multi: ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro:shake:
  23. mam nadzieję, że suńka trafi w dobre ręce. cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej. Dzisiaj była widziana w Piastowie.
×
×
  • Create New...