[quote name='gosiaczek1984']Kochani dzisiaj zdarzyl sie cud,zadzwonila Pani z zagranicy i tak przejela sie losem Cziki,ze przelala cala kwote na operacje calutkie 2000zl,dzwonilam do fundacji,pytaja czy pieniadze zebrane od nas moga przeznaczyc na dalsze leczenie Cziki,zadecydujmy razem,Czika ma zaplanowana operacje na wtorekwna godz 15,a wiec trzymamy kciuki[/QUOTE]
ja jestem za :multi: