Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. dla mnie 13-ka była zawsze szczęśliwa, więc dlaczego nie miałaby być dla Ciebie?:lol: A właściwie trzynastek:evil_lol:
  2. nie tylko uśmiech ale i całuska:lol::loveu:
  3. często zaglądam tylko się nie ujawniam:evil_lol:
  4. jakby coś było nie tak to już by dali znać. Trzeba być dobrej myśli.
  5. [quote name='gosiaczek1984']a co z nimi będzie gdzie teraz znajdzie się Corso i Maja?[/QUOTE] no właśnie - co się z nimi stanie?
  6. poproszę o nr. konta - ile będę mogła pomogę. A ona dawno rodziła? Może coś jej zostało po porodzie?
  7. jeżeli zostały np. wyłapane to gdzie mogły trafić?
  8. w wolnej chwili zaglądam do Szariczka:lol:
  9. Jestem i ja. Mogę wspomóc tylko finansowo i to też od czasu do czasu.
  10. on jest śliczny. aż dziwne, że nie znalazł jeszcze swojego domu
  11. jestem - stałej nie dam rady ale jak podacie nr. konta to postaram się coś pomóc w miarę możliwości.
  12. ile kosztują takie podkłady?
  13. będę czekać na dobre wieści
  14. jestem na zaproszenie i poproszę nr. konta. Deklaruję 5,- co miesiąc. Niestety więcej nie dam rady. Za dużo bid, którym trzeba pomagać. Jak będę mogła to dorzucę coś więcej.
  15. ja też czekam na wieści.
  16. zdj. 2 - nie jest zachwycona zdj 3 - chyba pogodziła się z losem:lol:
  17. [quote name='gosiaczek1984']Kochani dzisiaj zdarzyl sie cud,zadzwonila Pani z zagranicy i tak przejela sie losem Cziki,ze przelala cala kwote na operacje calutkie 2000zl,dzwonilam do fundacji,pytaja czy pieniadze zebrane od nas moga przeznaczyc na dalsze leczenie Cziki,zadecydujmy razem,Czika ma zaplanowana operacje na wtorekwna godz 15,a wiec trzymamy kciuki[/QUOTE] ja jestem za :multi:
  18. [quote name='Jelena Muklanowiczówna']U Murki jest taka sunia, którą jej TZ-et wiózł na drugi koniec Polski gdzieś na Wybrzeże, bo dom był zakochany, jak nigdy. Rozmowa PA wypadła dobrze - cała armia ludzi zaangażowana w akcję, a dom wprost nie mógł się doczekać na przybycie psa. Sunia była u nich całe 7 godzin. Powód zwrotu: pies kłapnął pyskiem w okolicach ręki dziecka. Masakra.[/QUOTE] takich ludzi powinno się umieszczać na czarnych listach z dopiskiem " uwaga- nieuleczalnie chory na głupotę"
×
×
  • Create New...