Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. dobrze zrobiłyście zabierając go w inne miejsce- tamten hotel nastawiony na zarobek i nic więcej:shake: ile potrzebujecie na olej? u mnie 60 kapsułek kosztuje 13,63 ale koszty przesyłki - szkoda gadać. A dostaje surowe żółtko?
  2. wszystko wskazuje na to,że wróci pod sklep.
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Popieram, dużo można znaleźć w sieci na temat tej firmy... Na dzień dzisiejszy dużo jest lepszych firm z jedzonkiem dla zwierzaków :)[/QUOTE] ja akurat nie mam z nimi problemów
  4. co słychać u Boryska- poczuł już wiosnę ? ;)
  5. to jak długo jeszcze ma czekać na podróż do domku?
  6. no właśnie- to przez takich kretynów jest tak dużo bezdomnych psiaków- rozmnażanych bez sensu........:shake:
  7. zrozumiałam -- nie potrzebujecie pomocy-- w takim razie spadam z tego wątku.
  8. faktycznie strasznie tu pusto i cicho- gzie jest psiulek i jak się czuje?
  9. chyba się nie zrozumiałyśmy - podałam Ci tylko przykład, że nie ma rzeczy niemożliwych i na każde pytanie można uzyskać odpowiedź-tylko trzeba wiedzieć jakie pytania zadawać
  10. tu udało mi się uzyskać odpowiedź a nawet zdjęcia psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239252-Czesio-jest-pod-opiek%C4%85-Pogotowia-dla-Zwierz%C4%85t-Kontakt-w-sprawie-adopcji-512-100-550?p=20733553#post20733553"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239252-Czesio-jest-pod-opiek%C4%85-Pogotowia-dla-Zwierz%C4%85t-Kontakt-w-sprawie-adopcji-512-100-550?p=20733553#post20733553[/URL]
  11. nie umiem ich wstawić ale spróbuję , ewentualnie na pw podaj mi maila to wyślę
  12. a jest ktoś na dogo, kto mógłby udzielić info. a po prostu nie chce?
  13. przepraszam mam pytanie: co się dzieje z psami? Bo to co tu przeczytałam to jakiś koszmar......:shake:
  14. fajnie się czyta takie wiadomości-robi się cieplej na serduchu:lol:
  15. a nie ma możliwości zabrać jeszcze tych dwóch kruszynek tam gdzie jest mama?
  16. ja się zgadzam- mogę przerzucić swoją deklarację. Tylko mam pytanie czy one będą rozliczane razem? to są malutkie cudeńka:loveu:
  17. teraz jak już robi się cieplej to i psince się poprawi
  18. coś z psiaczkami?
  19. [quote name='Lili8522']No właśnie... wszędzie... 50 portali, fb, wyróżnienia za niemałą kasę...ręce opadają... 10 zł za 800g[/QUOTE] w krakvecie jest po 7,90 -ja u nich kupuję dla swojego psiaka- od 100,- przesyłka gratis
  20. [quote name='Lili8522']Rinuś zaczyna odczuwać jaka Pańcia jest zła :evil_lol: No i mamy problem bo Rino nie je suchej karmy... za to uwielbia puszki z animondy z makaronem :mdleje: Niestety puchy tanie nie są w szczególności że Rino zjada tego trochę :D Staram się mu ograniczać żeby starczyło na dłużej niż dwa posiedzenia... Więc gdyby chciał mu ktoś takie ów puchy sprezentować chętnie przygarniemy :)[/QUOTE] a ile płacicie za animondę?
  21. pierwszy raz jestem u chłopaków nie wiedziałam,że to takie pięknoty:lol:
  22. byłam na bazarku, czekolady z poprzedniego zniknęły w oka mgnieniu:evil_lol: zajrzyjcie proszę , sunia potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242248-LORINKA-rozpaczliwie-szukamy-finans%C3%B3w-na-operacje?p=20726412#post20726412"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242248-LORINKA-rozpaczliwie-szukamy-finans%C3%B3w-na-operacje?p=20726412#post20726412[/URL]
×
×
  • Create New...