dobrze zrobiłyście zabierając go w inne miejsce- tamten hotel nastawiony na zarobek i nic więcej:shake:
ile potrzebujecie na olej? u mnie 60 kapsułek kosztuje 13,63 ale koszty przesyłki - szkoda gadać. A dostaje surowe żółtko?
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Popieram, dużo można znaleźć w sieci na temat tej firmy...
Na dzień dzisiejszy dużo jest lepszych firm z jedzonkiem dla zwierzaków :)[/QUOTE]
ja akurat nie mam z nimi problemów
chyba się nie zrozumiałyśmy - podałam Ci tylko przykład, że nie ma rzeczy niemożliwych i na każde pytanie można uzyskać odpowiedź-tylko trzeba wiedzieć jakie pytania zadawać
tu udało mi się uzyskać odpowiedź a nawet zdjęcia psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239252-Czesio-jest-pod-opiek%C4%85-Pogotowia-dla-Zwierz%C4%85t-Kontakt-w-sprawie-adopcji-512-100-550?p=20733553#post20733553"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239252-Czesio-jest-pod-opiek%C4%85-Pogotowia-dla-Zwierz%C4%85t-Kontakt-w-sprawie-adopcji-512-100-550?p=20733553#post20733553[/URL]
[quote name='Lili8522']No właśnie... wszędzie... 50 portali, fb, wyróżnienia za niemałą kasę...ręce opadają...
10 zł za 800g[/QUOTE]
w krakvecie jest po 7,90 -ja u nich kupuję dla swojego psiaka- od 100,- przesyłka gratis
[quote name='Lili8522']Rinuś zaczyna odczuwać jaka Pańcia jest zła :evil_lol:
No i mamy problem bo Rino nie je suchej karmy... za to uwielbia puszki z animondy z makaronem :mdleje:
Niestety puchy tanie nie są w szczególności że Rino zjada tego trochę :D Staram się mu ograniczać żeby starczyło na dłużej niż dwa posiedzenia... Więc gdyby chciał mu ktoś takie ów puchy sprezentować chętnie przygarniemy :)[/QUOTE]
a ile płacicie za animondę?
byłam na bazarku, czekolady z poprzedniego zniknęły w oka mgnieniu:evil_lol:
zajrzyjcie proszę , sunia potrzebuje pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242248-LORINKA-rozpaczliwie-szukamy-finans%C3%B3w-na-operacje?p=20726412#post20726412"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242248-LORINKA-rozpaczliwie-szukamy-finans%C3%B3w-na-operacje?p=20726412#post20726412[/URL]