[quote name='Poker']mari, bardzo mądrze i trafnie napisałaś.Też tak myślę i robię.
Ja nie mogę zrozumie osób , które twierdzą ,że kochają psy ,ale nie mogą być DT, bo za bardzo przeżywają rozstanie. Wydaje mi sie ,że ona bardziej kochają swoje uczucia niż psy.[/QUOTE]
racja. Szczególnie jak ktoś ma warunki lokalowe i możliwości czasowe.