mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
mdk8 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
a jakie on ma warunki w schronisku? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
mdk8 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
dzięki. Dobrze ,że to samo- mam już w płatnościach :lol: -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
mdk8 replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
przelałam 1-go 20,- jeszcze nie doszło? -
no mnie nie zaprosiłaś:mad: ale wpraszam się sama:evil_lol: wpłacę na Perełkę na konto Hałabajówki jak będę robić przelew na dwa inne psiaki, które też są u Niej.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
mdk8 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
poproszę nr. konta dla dziewczynek:lol: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
jeżeli przyjechał z interwencji to można by się dowiedzieć chociaż z jakiej miejscowości go zabrali... -
[quote name='danavas']bardzo bardzo dziękujemy... wiecie... często przejeżdżam koło byłego domu Maxa i zawsze mnie nachodzi taka myśl, co kieruje człowiekiem który ma w domu psiaka 10 lat..... kocha go( tak twierdzi) i pozbywa się gdy zaczyna on chorować... przecież ten Pan ma do mnie nr, może zadzwonić , spytać co u chłopaka... nie korzysta nawet z tej możliwości... smutne.....[/QUOTE] Wiesz co bym zrobiła? Pstryknęła jakieś fajne zdjęcie Maxa i na odwrocie napisała pozdrowienia od wyleczonego Maxa i włożyła do skrzynki.
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
mdk8 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
no właśnie, co z pieskiem? -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
przeczytałam wątki tych psiaków i zrozumiałam,że udało się uratować wszystkie. Czy dobrze zrozumiałam? -
[quote name='paula_t']Nie wiemy Ciotka:shake: BYĆ MOŻE nadal jest w Olkuszu. Piesek, który jest razem z Ferdziem na pierwszej stronie wątku, razem z nim tam trafił zaginął, nie wiadomo co się z nim stało :([/QUOTE] nie ma żadnej możliwości dowiedzieć się co z nim się stało?
-
[quote name='Andzike']Jaszka, obyś była dobrym prorokiem! :) Póki co nadal szukamy dla chłopaka DT .... nie mówiąc już nawet, że DS byłby marzeniem ... Słodziak mówicie? :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/541/groszek.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/751/groszek.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] próbowałyście u Murki ? niedawno poszedł od niej Ferdynand do DS [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238678-Jamnikopodobny-Ferdynand-z-Olkusza-w-hoteliku-u-Murki!!-Zbieramy-deklaracje!!?p=20677121#post20677121[/URL]
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
mój wył przez 2 tygodnie i trochę naniszczył a potem wszystko się uspokoiło. Trzeba czasu aby pies się przyzwyczaił. Nie skazywałabym Majka tak od razu na życie " na dworzu". -
postaram się częściej chociaż nie obiecuję,że co miesiąc:lol:
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Eh, jak to mozna pomylic sie w ocenie ludzi. Gdy wspomne swoje porazki adopcyjne, to tez jestem załamana. Teraz staram sie byc bardzo ostrozna. Wole nie dac psa, niz dac, gdy jest cien wątpliwosci. Ostatnio tak sie denerwowalam, gdy nie mogłam doprosic sie zdjec Bruna. Ale pojechałam i wszystko jest ok. Na szczescie.:lol: Stefcia znajdzie dom, na pewno. Nie warto juz prosic o nic tej Pani, ktora tak szybko sie jej pozbywa. Dla niektorych pies to rzecz, na gwarancji.[/QUOTE] ja mam nadzieję, że nie dacie tej Pani już żadnego psa. -
Borysek już w DS:):) Pozostał dług w hoteliku u ZUZIM:(
mdk8 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam dla Boryska na konto Hoteliku 20,- -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
może go ktoś przygarnął? -
no właśnie- psy same wyprowadzają się na spacer i nie mają ani obroży ani żadnego znaku,że są "czyjeś" . Nie wiadomo, któremu próbować pomóc.
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
mój po roku i 2 miesiącach u mnie na spacerach na jednych ludzi nie zwraca wcale uwagi a innych goni z daleka i obszczekuje. Widocznie psy wyczuwają dobrych i złych ludzi. -
Jaśminek - słaby, malutki staruszek- jego DT zmienił się w DS :)
mdk8 replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
no właśnie co tak na "oko" powiedział wet. co podejrzewa? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
też mi się wydaje,że decyzja o oddaniu suni jest pochopna. Przykre,że znowu pies płaci.......Wiadomo przecież, że taki psiak musi mieć CZAS!!!!!!!!!!!! Mój psiak " poschoniskowy" potrzebował 2 tygodni na aklimatyzację w nowym miejscu.... -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
właśnie przejrzałam wątek hoteliku i powiem Wam, że tam też bardzo niepokojąca cisza. Doczytałam, że kraty są stalowe, więc trochę chyba przesadzili z tym ,że Majk przegryzał i wyginał kraty. To jakaś ściema. Może znaleźć jakąś ciotkę w pobliżu tego hoteliku i poprosić aby sprawdziła co tam się dzieje? -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
no właśnie- HOTELIK po prostu nas lekceważy!!!!!!! Bardzo nieładnie. Za takie pieniądze coś nam się należy- jakieś wieści chociaż raz na 2 tygodnie.