Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. to fajnie. Widać już światełko w tunelu:crazyeye:
  2. [quote name='obraczus87']Ciocia Memory wykupila ogloszenia dla NExta, ale to jeszcze pewnie potrwa. Może któraś z Cioteczek chciałaby wykupić Nextowi ogoszenia na innym bazarku? Tam ciocia robi pakieciki bardzo szybko [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04[/URL][/QUOTE] ja wykupię na 50 ogłoszeń, podeślijcie i podajcie,że ode mnie.
  3. może spróbować tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173686-Przytulisko-p-Joli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach?highlight=niewidome[/url] można by spróbować zebrać jakieś deklaracje...
  4. co z psiunkiem? dalej się nie pokazał?
  5. ja ze swoim mix onkiem miałam też problemy żołądkowe, co 2,3 tygodnie miał biegunki- teraz je dwa mniejsze posiłki-rano 7-8 i po południu 17-18. Na początku się buntował ale teraz jest ok.
  6. Witam Zenusia. Możecie uaktualnić post rozliczeniowy?;)
  7. na FB pisałam,żeby szukać mu hotelu lub Dt nawet płatnego ale odpowiedzi były co najmniej "dziwne" były osoby chętne na deklaracje ale to również nie pomogło. Osoby ,które znają psa szukały mu ds a wiadomo,że o taki bardzo trudno szczególnie dla niewidomego psa. No i co teraz?
  8. [quote name='monika55']Najlepiej chyba zacząć od piątku. Wtedy są 2 dni na poznanie.[/QUOTE] dwa dni to stanowczo za mało. Mój psiak po schronisku potrzebował 2 tygodni. Przez ten czas wył i szczekał jak zostawał sam, "zjadł" 5 małych przedpokojowych dywaników, słuchawkę od wideofonu, dwa kontakty, dwie strucle z serem i dwa razy nabrudził na gęsto na jasny dywan...My wytrzymaliśmy chociaż sąsiedzi chcieli wzywać na nas straż miejską. A czy ten dom wytrzyma jakby miało być podobnie? Tak jak pisałam 8 godzin dziennie samotności dla takiego psa po przejściach to bardzo długo. No i ta odległość....
  9. to na jakich warunkach finansowych jest on u Neris?
  10. no to wiadomo do kogo poczuł większą " miętę":loveu:
  11. moim zdaniem czasami ludzie za szybko się poddają - usypiając psa pozbywają się po prostu kłopotu. Trzeba walczyć do końca. Chyba należy mu się trochę "małego szczęścia"? - po tym co przeszedł?
  12. ciotki może w tytule wątku wpiszcie imię psiaka- łatwiej szukać....
  13. faktycznie 8-godz. dla staruszka to długo... a co będzie jak nie wytrzyma i nabrudzi... oddadzą go????????
  14. jestem "finansowo dogozapsiona" ale co tam - podajcie konto -pomogę od czasu do czasu ile będę mogła...
  15. Wspomogę Magika po pensji:lol: W tytule wątku przydało by się imię psiulka. Łatwiej będzie szukać :crazyeye:
  16. przydałby się jeden post z zawsze aktualną sytuacją Maksia. Wspomogę grosikiem po 27
  17. poproszę nr. konta. Po 1-szym postaram się coś pomóc.
  18. wpiszcie w tytuł imię psa- tak łatwiej będzie szukać.
  19. [quote name='dziuniek']A po co robić 200 zdjęć, wystarczy przywiązać psa do płota i pstryknąć trzy, a dobre. Przepraszam, że się wtrącam, ale chyba hotelik ma jakieś obowiązki, a może zależy mu na jak najdłuższym hotelowaniu psa? Faktycznie, na zdjęciach-czarny kundelek na rachitycznie krótkich nóżkach. Mi to nie przeszkadza, ale ludzie wolą wiedzieć, jakiego psa biorą i niestety te zgrabniejsze mają lepsze wzięcie, więc po co odbierać psu szansę? W każdym razie owczarka belgijskiego ja na razie nie widzę;)[/QUOTE] zgadzam się - tym bardziej,że koszt hoteliku niemały. Poza tym myślałam, że jak ktoś prowadzi hotelik to jest to jego stałe zajęcie a gdzieś tu wyżej było napisane,że psy zostają same po kilka godzin dziennie. Chyba, że źle zrozumiałam?
×
×
  • Create New...