[quote name='dziuniek']A po co robić 200 zdjęć, wystarczy przywiązać psa do płota i pstryknąć trzy, a dobre. Przepraszam, że się wtrącam, ale chyba hotelik ma jakieś obowiązki, a może zależy mu na jak najdłuższym hotelowaniu psa? Faktycznie, na zdjęciach-czarny kundelek na rachitycznie krótkich nóżkach. Mi to nie przeszkadza, ale ludzie wolą wiedzieć, jakiego psa biorą i niestety te zgrabniejsze mają lepsze wzięcie, więc po co odbierać psu szansę?
W każdym razie owczarka belgijskiego ja na razie nie widzę;)[/QUOTE]
zgadzam się - tym bardziej,że koszt hoteliku niemały. Poza tym myślałam, że jak ktoś prowadzi hotelik to jest to jego stałe zajęcie a gdzieś tu wyżej było napisane,że psy zostają same po kilka godzin dziennie. Chyba, że źle zrozumiałam?