Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. może pracownik chciał go wyciągnąć siłą i sprawił mu ból i dlatego dziabnął? Stałej nie mogę ale od czasu do czasu pomogę ile będę mogła.
  2. jestem na zaproszenie. Z kupowaniem na bazarkach muszę przystopować bo ostatnio były dni kiedy przychodziło po kilka przesyłek. Rodzina stwierdziła, że mi odbiło:lol: - ale wspomóc finansowo mogę - po Świętach. Może nie będzie to wiele ale zawsze coś. Poproszę nr. konta.
  3. mam zapisanych dwóch Tofików. Jeden u mnie figuruje jako Tofik "staruszki"- taki czarny? Wpłacam na obydwóch. no chyba,że jest jeszcze jeden Tofik- to ja już zupełnie "zgłupieję":crazyeye:
  4. mój pies, który nie ma kłopotów z pęcherzem o której by nie wyszedł wieczorem zawsze o 5.20 maszeruje i siada przy łóżku koło mojej głowy i piszczy. Nie muszę patrzeć na zegarek - wiem ,że jest 5-20. Niedługo zmiana czasu- więc może i jemu się przestawi?:lol:
  5. a nie da się dogadać z właścicielem schroniska, żeby przetrzymał te pozostałe psy chociaż 2 tygodnie? I tak już na nich zarobił sporo kasy.
  6. ona jest jeszcze taka młodziutka-koniecznie trzeba ją ratować. Jak zaczniecie zbierać na badanie to dajcie znać na pw.
  7. to Czaki Święta spędzi w SWOIM domku....:multi:
  8. ja też tu często jestem:lol:
  9. [quote name='iwonamaj']Beznadziejne wydarzenie i wątek tez beznadziejny... Zrobiłam go na podstawie wydarzenia FB, ale niczego nie można się dowiedzieć. Chyba do zamknięcia.[/QUOTE] prześledziłam całe wydarzenie na fb- tragedia.Osoby błagały o pomoc ale jak ktoś podsuwał pomysły to je zaraz torpedowały. W końcu zwątpiłam i doszłam do wniosku, że nic nie robiąc czekały na cud. Przykre to bo było dużo chętnych osób aby opłacać DT lub Hot.
  10. jak trafi do schronu i będzie agresywny to go uspią:-( ratujcie go.
  11. co słychać u Tofika? Jak jego sytuacja finansowa?
  12. a nie szukacie mu DT lub Hoteliku? szkoda biedaka ...
  13. Witam serdecznie i poproszę o nr. konta - w miarę możliwości pomogę od czasu do czasu :lol:
  14. witam serdecznie i poproszę nr. konta. Stałej już nie mogę ale od czasu do czasu coś Hani pomogę:lol: czy Hania jest z Palucha ?
  15. jak dojdą do siebie to będą prześliczne:lol:
  16. a tak w ogóle to jak on sobie radzi w życiu codziennym?
  17. [quote name='memory']O kurczę, a ja już zamówiłam i właśnie weszłam wpisać info. :lol: Wczoraj zapisałam link i dzisiaj weszłam najpierw na bazarek, a po otrzymaniu danych od [B]grazi68[/B] i wpłacie dopiero tutaj. Grazia pytała na jakie województwa Nexta ogłaszać. Napisałam, że wszędzie gdzie się da, niechby znalazł ludzia gdziekolwiek w Polsce, byle by go ten ludź prawdziwie pokochał. Nie wiem, czy obie panie (grazia68 i bazyliszek) ogłaszają na tych samych portalach, bo jeśli tak, a grazia68 będzie szybsza, to z ogłoszeń u bazyliszek może skorzystać inny psiak.[/QUOTE] to w takim razie Next dostanie ode mnie razem za stałą kwietniową 10,- extra :lol:
  18. co nowego u Chojraczka?
×
×
  • Create New...