ja właśnie swojemu psiakowi zrobiłam pełne badania -tak kontrolnie. Nie miał żadnych objawów . Stwierdziłam ,że jest coraz starszy wiec warto wiedzieć czy wszystko w porządku. Okazało się ,że ma niedoczynność tarczycy. Na szczęście jeszcze niewielką ale na lekach do końca życia .
Tak więc u Aslanka może tarczyca nie pracuje jak należy ?
A on taki piękny i dziwne ,że nikt się jeszcze w nim nie zakochał. Może ta niezdiagnozowana choroba ludzi odstrasza ?