chociaż to dobre.
Mam jednak nadzieję ,że nie stało im się nic złego. Nie słyszałam żadnych bardzo negatywnych opinii o tym schronie więc może jest ok. ???
ja już mam swoją " czarną listę " Fundacji , które omijam szerokim łukiem.
Zazwyczaj przypominają sobie o ludziach jak toną w długach. A potem się dziwią ,że darczyńcy się wykruszają.
jeżeli te szczeniaki trzeba przetrzymać tylko jakiś czas to może Małgosia z FB , która prowadzi DT dla szczeniaków pomoże ? https://www.facebook.com/domtymczasowy.dlaszczeniakow/about
cioteczki macie jakiś pomysł ? Bo osoba , która założyła wydarzenie jakoś nieporadnie zabiera się za pomoc temu biedakowi. https://www.facebook.com/events/104585429882340/
Sylwia a co u Kruczusia. Jak staruszek znosi upały ?
Lubię to! Komentarz Udostępnij
Pensjonat dla piesków w "Lesie Brzozowym" Małgosiu nie jest żle daje biedactwo jakoś radę!Dziękuję
Lubię to! · Odpowiedz · Wczoraj o 22:40
teraz już nic nie zrobisz ale swoje zdanie na ten temat powinnaś IM powiedzieć. Ja bez wahania powiedziałam szwagrowi męża / mieszka w Norwegii / , który jest myśliwym , że jest mordercą.
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334