Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. może spróbujcie tutaj: https://www.facebook.com/Fundacja-Zielony-Pies-1414735888803016/info/?tab=page_info
  2. masz jakieś wiadomości jak minęła noc ? Temperatura spada ?
  3. w rozliczeniu za dużo wpisałaś i kasa się nie będzie zgadzała ;)
  4. Beatko sprawdź proszę czy wpłynęła moja deklaracja 20.03 ?
  5. i ja już jestem u Tusi i poproszę nr. konta. Pomogę ile będę mogła.
  6. niestety często deklaracje z FB szybko się wykruszają . Pod tym względem dogo jest lepsze. Poproszę nr. konta po Świętach coś wyskrobię.
  7. pod W-wą jest hotelik https://www.facebook.com/joanna.adopcje/about i pod Łowiczem fajny hotelik u Sylwii https://www.facebook.com/hoteldlapsow/?fref=ts
  8. mógł mu ktoś połamać :(
  9. bardzo się cieszę, że wszystko na dobrej drodze. Murka i jej wet już zadbają o zdrowie psiaka :) oby ten czas do poniedziałku szybko minął i psiak był bezpieczny. Może trzeba nadać mu jakieś imię ? ;)
  10. nie mogę zadeklarować się na stałe ale tez pomogę ile będę mogła, Ratujmy go dopóki jest jeszcze kogo ratować.
  11. jestem tego samego zdania. Teraz pomóżmy tej bidzie / żeby nie było za późno / a jak tamten się znajdzie to będziemy też ratować .
  12. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie do dwóch biedaków
  13. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie do dwóch biedaków
  14. grosik dla psiaków zaraz poleci. Tylko jakim tytułem puścić ? Można Wam dać 1% ?
  15. niepłatny. Gdzieś miałam telefon. Postaram się poszukać.
  16. Tola może Małgosia z FB bedzie mogła pomóc https://www.facebook.com/domtymczasowy.dlaszczeniakow/about
  17. wiem o kilku fajnych hotelikach ale niestety daleko od Was :(
  18. no właśnie on zaginął w bardzo dziwnych okolicznościach :(
  19. a to nie jest zaginiony psiak ?
  20. stałej na dzień dzisiejszy nie mogę obiecać ale jednorazowo i dalej w miarę możliwości pomogę. Orientacyjnie kiedy pojedzie do Murki ?
  21. a jak finanse Raksy ? Bo chyba nie jest za dobrze ?
×
×
  • Create New...