Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. sprawdzałam bo to wyszło przy okazji badań. które mu robiłam profilaktycznie. Wtedy wyszły te pasożyty i niedoczynność tarczycy. Po miesiącu miał powtórkę badań.
  2. Tak krople na skórę . http://allmedicines.net/polski/22d6a0a5/weterynaryjny/advocate.htm
  3. w zeszłym roku mojemu też wyszły we krwi jakieś odkomarowe pasożyty i dostał od razu advocate. Pomogło.
  4. czy u Tofika wszystko w porządku ? Dziewczyny poznikały z dogo. Wielka szkoda , że nie ma żadnych wiadomości chociaż raz na jakiś czas :(
  5. może skontaktować się z dr, Jagielskim z W-wy http://bialobrzeska.waw.pl/
  6. na razie jednorazowo mogę 20,- niestety mam wiele deklaracji na psy , które się zasiedziały w Hotelach i raczej prędko ich nie opuszczą :( ale będę w miarę możliwości pomagać .
  7. obiecany grosik wpłacę we wtorek.
  8. zgadzam się w 100%-tach. Każdy ma swoje miski w klatkach i zabawki.
  9. nie widziałam nic niepokojącego. Pokój psów czysty ,/ mop w użyciu na bieżąco / psiaki zadbane. Każdy miał swoją karmę w opisanym pojemniku. Psy faktycznie miały swoje posłania w klatkach ale cały dzień biegały wolno. Oprócz klatek w pokoju była kanapa, fotele i kilka posłań . https://www.facebook.com/KADIF-hotelowanie-i-transport-zwierz%C4%85t-179740165435271/?fref=ts
  10. byłam u Ani osobiście 2 lata temu . Pokój psów jest na dole.
  11. a miał badaną tarczycę ? bo nie pamiętam czy coś było na wątku na ten temat. Chora tarczyca też może być przyczyną złego stanu skóry i sierści.
  12. Mam nadzieję ,że czeka go lepszy los niż pilnowanie firmy . Bastera i Nikona mi szkoda bo jak przeczytała o adopcji to myślałam ,że trafili do domów a nie do "pracy". :(
  13. wiadomo dlaczego Solar wrócił ?
  14. stałej nie dam rady. Na dzień dzisiejszy 20,- jednorazowo.
  15. mam nadzieję ,że i tym razem się odnajdzie cała i zdrowa.
  16. na FB jest info że znowu uciekła z DS. Dlaczego znowu jej nie upilnowano?
  17. przybiegam z zaproszenia na bazarek. Marysiu poproszę nr. konta . Prześlę grosik dla ślicznej mordki.
  18. dziękuję za śliczne zdjęcia i wiadomości. Najwięcej o nim może wiedzieć Zosia123 tak mi się wydaje.
  19. a moja wpłata z poniedziałku jest ?
  20. a ta sąsiadka powiedziała jak w domu miał na imię ? Można sprawdzić czy zareaguje.
  21. ja zaglądam . Wieczorem pościągam trochę ciotek na wątek :)
  22. mam słabość do takich Misiaków . Poproszę nr. konta .
×
×
  • Create New...