Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. a może tkwi w okolicy na łańcuchu? Może napisać ogłoszenie i zaproponować nagrodę za wskazanie miejsca pobytu psa ?
  2. już nieaktualne. Dziuniek zabrała go do siebie bo w schronie nie było szans na podawanie mu leków i dietę.
  3. W Polsce przynajmniej jest szansa uratować psa a tam kobieta walczyła prawie rok. Wsadzili ją nawet do więzienia a z psa zrobili mordercę i manipulowali wynikami obserwacji. Psina nie miał żadnych szans dlatego ja nie jestem zwolennikiem adopcji zagranicznych.
  4. a co z chorym prawem angielskim w razie kiedy pies kogoś ugryzie nawet w obron ie własnej ? http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=20842
  5. Beatko znasz Amancika ? Masz może pomysł jak mu pomóc? W schronie długo nie pociągnie ... :( https://www.facebook.com/events/237869676600218/?active_tab=posts
  6. No kto by narzekał :) Mój dostaje 2x dziennie tabletki na tarczycę w parówce. I jak tylko usłyszy dźwięk wyjmowanej tabletki to już czeka z jęzorkiem na wierzchu i ślinotokiem :)
  7. kochani zajrzyjcie proszę do biedaka
  8. a mają w tej lecznicy klimatyzację ? dzisiaj taki upał :(
  9. można zwrócić następny przelew z tytułem , że Bryś w DS.
  10. super. Bardzo się cieszę.:) A jak funkcjonuje przytulisko ? Dalej są wolo i czy polepszono warunki psiakom ? Ile psiaków tam jest aktualnie. ?
  11. ciotki może trzeba mu założyć osobny wątek ? Dam 10,- stałej. mam słabość do dużych onkowatych psiaków.
  12. Są jakieś wiadomości o Loganku ? I co się dzieje w przytulisku ? Shaggy, Lupusek i Boniek są tam nadal ?
  13. a może spróbuj skontaktować się z F. Zielony pies. Dosyć prężnie i konkretnie działają. Szkoda psiaka. Upały idą... :(
  14. a nie jest to przypadkiem KUTNO ?
  15. śliczności :)
  16. to może założyć im osobny wątek . Może udałoby się wyciągać psiaki pojedyńczo i szukać im domów?
  17. a skąd wiesz ,że go nie odbiorą ze schronu ? Jeżeli to kwestia kasy a dom w miarę dobry dla psa to może schron dowozi psy gdzieś w pobliże Waszego miasta i warto by było skrzyknąć ludzi którym w ten sposób zabrali psiaki i coś zadziałać ? Jak ten biedny psiak musiał się czuć ...wychodzi z domu na spacer a ląduje w schronie... Biedaczysko :(
  18. oglądam zdjęcia i łzy kapią mi na klawiaturę. Jaka ona przerażona , kruszynka kochana :(
  19. a dlaczego ktoś widząc co się dzieje nie zaalarmował tego człowieka ?
  20. tylko , żeby to nie spowodowało zamknięcia i wywózki psów do jakiejś mordowni.
  21. a znalazłabyś miejsce dla tych maluchów ?
  22. jeżeli szczeniaki są chore to za chwilę nie będzie już kogo ratować :(
×
×
  • Create New...