Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. o rety :) mam tylko nadzieję ,że to dom taki na zawsze :) Wiadomo co to za dom i ludzie ?
  2. zaglądam do psiaczków. Podeślij kochana nr. konta postaram się coś pomóc .
  3. schronisko w Koszalinie jest całkiem dobre. Moja siostra cioteczna tam mieszka , jej mąż z córką tam byli i mówili , że jest ok.
  4. https://www.facebook.com/events/1039466579438034/1041059009278791/ https://www.facebook.com/events/548839771930919/548873815260848/ czy te psiaki zabrała Agnieszka do hotelu ?
  5. tylko czy na pewno wie ,że on nie widzi ?
  6. ja zajrzałam tu przez przypadek. Niestety nie mam możliwości pomóc inaczej jak skromnym groszem ale może jednak trzeba spróbować coś z tym zrobić? Ile dokładnie jest zwierzaków czy są szczeniaki i w jakim stanie. Jeżeli szczeniaki żyją to jest osoba na FB która prowadzi DT dla szczeniaków i być może mogłaby pomóc.
  7. melduję się u Rufiego. Poproszę nr. konta . W tym tygodniu nie dam rady ale w przyszłym pomogę chociaż skromnym groszem.
  8. ja tez mam w mieszkaniu prawie onka ;) / z awatarka/ 40kg szczęścia jak mówi mąż :) i super czuje się na kanapie.
  9. znane mi hotele niestety są daleko od Was i niestety ode mnie też. Jeszcze spróbuję porozglądać się po FB i poszukać tam adresów dobrych hoteli. Koniecznie trzeba mu pomóc.
  10. przybiegam do biedaczki . Mam słabość do takich onkokundelków. Mam w domu takiego .... poproszę o nr. konta . Pomogę ile będę mogła. A może DT tak bardzo ją kocha , że wiedząc iż być może są to ostatnie m-ce życia suńki boi się patrzeć jak odchodzi .
  11. to legowisko powinno być od początku. Skąd DS mógł wiedzieć ,że Tiff nie będzie chciała wejść do domu ? Chyba , że jednak od początku nie była brana pod uwagę jako pies domowy lub domowo- ogrodowy. Tylko jeżeli tak było to po co te wybiegi i kłamstwa? Smutne .... Ja jadąc do schronu po mojego Artaska miałam w domu całą wyprawkę: psią kanapę, miski i wszystko co potrzebne na początek.
  12. śledzę losy Tiffani od początku i całą Waszą dyskusję również . Miałam się nie odzywać i prawdopodobnie będzie to mój pierwszy i ostatni post tutaj ale powiem Wam jedno, bardzo mi brakuje zdjęcia legowiska z domu Tiffani , które by czekało na nią w każdej chwili. Nie neguję , że sunia jest tam szczęśliwa i nie popieram też ataków na DS ale tego właśnie mi brakuje. Miejsca gdzie suńka ma swoje miejsce , które na nią czeka. :(
  13. [attachment=17632:12003990_902300533193603_6839561155946805353_n.jpg][attachment=17631:12003018_902300539860269_1689380875041793185_n.jpg]
  14. spróbuj Olena84 i Beat2010
  15. na początek by wystarczyło a skoro jesteście blisko to można go odwiedzać i oczywiście szukać domu najlepszego na świecie. Ja niestety mieszkam 500 km od Koszalina . Znam te okolice bo mam 2 siostry cioteczne w Koszalinie i ciotkę w Świeminie. W tym roku byłam na urlopie w Darłówku i szkoda ,że nie wiedziałam o nim bo bym zajrzała do biedaka.
  16. domowy czy kojcowy ?
  17. ale pracownicy mogą. Wystarczy odrobina dobrej woli.
  18. a w umowie adopcyjnej nie ma zapisu , że w takim wypadku - zostawienie psa samego na działce - schronisko zabiera psa z powrotem ?
  19. hotele kosztują w zależności od wielkości psa od 300 do 450 zł. Są dobre hoteliki takie z prawdziwego zdarzenia i takie sobie. Trzeba znaleźć jakiś sprawdzony i najlepiej w Waszej okolicy abyście mieli/miały na niego oko. Jest na dogo kilka fajnych hotelików . ania75 znasz jakieś dobre h. w tamtej okolicy ?
×
×
  • Create New...