Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. [quote name='Asiaczek']Piekny urlop miała Hopka:) pzdr.[/QUOTE] Piękny, to prawda. Dziękujemy za odwiedziny :) [quote name='Gusiaczek']Cześć Siostra, pyskataś, ale w końcu ktoś musi, nie ? ;), u nas ludziska też goopie, ale G. się nie boi, nie przejmuje i jakby co,warczy :cool3:[/QUOTE] Warczący Gusiaczek...muszę to zobaczyć! :loveu: [quote name='Nutusia']Wszystko co dobre, szybko się kończy, niestety... Każdy taki wyjazd to jak dwa lata uniwersytetu :)[/QUOTE] Właśnie, za szybko. I prawda jest: naprawdę pies inaczej się zachowuje jak człowiek z nim spędza całe dnie, a nie tylko wyrwane z dnia kilka minut na zabawę i 1,5 godziny na przykrótkich spacerkach. No ale za coś tę karmę trzeba kupować...
  2. Hej! Jest tu kto?
  3. No dobra, a z poznanskim domkiem co? Sie zmarnuje?
  4. Ale z niego slodziak! A ile kosztuje wor karmy?
  5. [quote name='inka33']Hopeczko, a gdzie Twoje morze...? ;)[/QUOTE] Z morzem koniec :( Dzis wracamy do domu. Hopka zrobila niesamowite postepy: nauczyla sie wracac do nas na wolanie. Z tym, ze dalej nie wiem na ile odwaze sie ja puscic luzem w miejscach, gdzie jest wiecej podniet...i drogi z samochodami:shake: Nauczyla sie tez chodzic z nami po miastach i siedziec po stolem w restauracji. I tylko w przydomowym ogrodku zajadle ujadala na sasiadow, na ptaki, na przechodniow, na cos co jej sie zwidzialo:razz: Az balismy sie, ze przez te jej burkowe instynkty wyrzuca nas z wakacyjnej kwatery, ale na szczescie gospodarze byli wyrozumiali. W kazdym razie cichy piesek to ona nie jest...:mad:
  6. Jestem u hebanowej pieknosci :) Podobnie jak Gusiaczek, bylam dziwnie spokojna o jej los ;) Nutusiu, to juz pewne, ze Chmurcia wraca?
  7. Trzymam kciuki, trzymajcie sie dzielnie. Bede czekac na relacje wieczorem.
  8. Nie smialam czynic takich propozycji...:)
  9. Super! Teraz Gabi wydobrzej predko i mykaj do domku:)
  10. A kojec w gminie u Malagos? Tylko czy to nie dla gminnych psow... nic mi nie przychodzi na mysl, moze inne cioteczki, ktore tu zagladaja cos wymysla?
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']DT zaczął mini remont w mieszkaniu... Drops ponoć znosi to iście męsko - wszystko jest w porządku :) Będziemy się wybierać niebawem z Lili do młodzieńca to i pewnie jakieś zdjęcia i więcej informacji zamieścimy.[/QUOTE] Troche mnie niepokoi info, ze Drops znosi remont po mesku, bo facet czesto naciska czapke na glowe i WYCHODZI. Wolalabym, zeby Drops juz nigdzie nie szedl...;)
  12. Dzemikowy bazarek rzecz jasna:)
  13. [quote name='mestudio']Dobrze, że przynajmniej tu mogę porządzić:-).[/QUOTE] Pewnie, gdzies trzeba :) Jak tam nasz Czarny Charakter?
  14. Sonka, kciukam za Ciebie! I niech objawi sie ten najlepszy z domkow!
  15. Alez ona sliczna!!! Nie dziwie sie, ze Panstwo chca do niej jezdzic. Podpowiedzcie, ze najlepiej by bylo jakby do kompletu kupili zolwia ;)
  16. [quote name='Gusiaczek']Kciuki w pogotowiu , Gabuniu :loveu: Jutro serdeczna myślą będziemy przy Tobie[/QUOTE] Tak jest. Bedziemy.
  17. Jakie wiesci na temat potencjalnego domku?
  18. Caly czas Ci kibicuje Szu!
  19. Wszystkie psiaki zasluguja na takie domy :(
  20. I ja zagladam, i ja! Ovka, masz byc zdrowa bo pojdziem ganiac na te Twoje pola jak przyjade. Hopka.
  21. [quote name='inka33']Bo na bazarki z maskotkami trzeba Ziutke zapraszać...! :diabloti: A on nie za młody na wyrywanie...?! :-o Tak serio, to polecam Calgel do smarowania dziąseł - łagodzi ból i jest smaczniutki... :p[/QUOTE] To prawda! Ziutka jest idealnym klientem bazarkow z maskotkami! :diabloti: Spokojnych snow zyczymy Malemu Wnukowi Malagos! I reszcie ekipy tez :)
×
×
  • Create New...