[quote name='Asiaczek']Piekny urlop miała Hopka:)
pzdr.[/QUOTE]
Piękny, to prawda. Dziękujemy za odwiedziny :)
[quote name='Gusiaczek']Cześć Siostra,
pyskataś, ale w końcu ktoś musi, nie ? ;),
u nas ludziska też goopie, ale G. się nie boi, nie przejmuje i jakby co,warczy :cool3:[/QUOTE]
Warczący Gusiaczek...muszę to zobaczyć! :loveu:
[quote name='Nutusia']Wszystko co dobre, szybko się kończy, niestety...
Każdy taki wyjazd to jak dwa lata uniwersytetu :)[/QUOTE]
Właśnie, za szybko. I prawda jest: naprawdę pies inaczej się zachowuje jak człowiek z nim spędza całe dnie, a nie tylko wyrwane z dnia kilka minut na zabawę i 1,5 godziny na przykrótkich spacerkach. No ale za coś tę karmę trzeba kupować...