[quote name='jola_li']No to Hopunia miała urlop :).
Jak ja dawno nie widziałam morza... Nie żebym specjalnie tęskniła, bo jestem od zawsze "górska", a nie "morska", ale wieczorne spacery po plaży bardzo lubię :).[/QUOTE]
My też jesteśmy górscy - a właściwie maniacy Tatr jesteśmy, ale morze też jest piękne. Hopce podoba się i tu, i tu. W mieście podoba jej się najmniej...
A poza tym trzymajcie Ciocie kciuki - w sobotę rano Hopka zostanie powierzona na dwa dni w przyjazne ręce naszej przyjaciółki. Rodzina się rozjeżdża w dwie strony świata i Hopcia zostaje po raz pierwszy w innym domku. Wszyscy mamy tremę...z wyjątkiem mojej przyjaciółki, która spokojnie zapewnia, że będzie dobrze i mówi, że dobrze się składa, bo ona właśnie rozpoczęła sezon biegowy, więc się Hopka z nią wyhasa biegając po okolicznych polach i lasach ;)