Jump to content
Dogomania

Mattilu

Members
  • Posts

    10472
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mattilu

  1. [quote name='mari23']oj, żeby to nastrój tylko.... ale juz jestem, podobno i tak 2 dni dogomania nie działała rozliczenie już wstawiam[/QUOTE] jestes dzielna Mari23, ze w trudnych dla Ciebie chwilach jestes tu z nami:calus:
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']No to sukces , najważniejsze że nie leci waga, coś tam papki przełyka, nie wymiotuje. Poker dacie radę .[/QUOTE] Ja tez mysle, ze fakt, ze nie chudnie to wielki Wasz sukces. Sciskam kciuki i calym sercem wspieram malutka.
  3. [quote name='AMIGA']Dzielna Hopsalinka, kochana Ciocia Ania, dobrze, że jest taka Ciocia, która zajmie się psinką w razie wyjazdu Rodzinki. Marzy mi się taka Ciocia Ania :-)[/QUOTE] Masz racje, taka Ciocia Ania to skarb! :) Jedrek z trudem hamowal lzy w momencie rozstania z Hopcia, a Zosia rozsadnie zauwazyla: przeciez Ania jest dobra i nie zje Hopci ;)
  4. Plakaciki sliczne Inka33 robi
  5. [quote name='Lili8522']Cioteczko, doszły pieniążki od Ciebie na jakiego psiaka je przeznaczyć?[/QUOTE] A Rino ich nie potrzebuje? Byla mowa o jakims worze karmy, ktory trzeba dla niego kupic...ale jesli Rino nie jest w pilnej potrzebie to pzeznaczcie je na Dropsa, bo tam sie na pewno przydadza!
  6. Co slychac u malej? Dalej wredna? ;)
  7. Buziole :) Mattilu chwilowo bezHopkowa
  8. Malutka Gabi :) Dobrze, ze jest zaczipowana. Nie wiedzialam, ze nie bylo telefonow o Gabi :( Czemu, Waszym zdaniem, o Bianke tyle jest telefonow, a o Gabi zadnego? :shake: Ide szukac watku Sniezki;)
  9. [quote name='inka33']Chmureczko... :sad:[/QUOTE] Wlasnie :(
  10. Cudowne zdjecie Kredeczki z nowa pancia! Bardzo sie ciesze:)
  11. [quote name='Ewa Marta']Bardzo Ci dziękuję. W międzyczasie okazało się, że na cito musimy zaopiekować się mamą naszwej Bianki - Śnieżką, więc chyba nie będę wchodziła, żeby mi serce nie pękło:-([/QUOTE] Ewus, wiesz, po prostu o niej pamietaj, gdyby byly jakies inne telefony w sprawie adopcji Gabi. A jak sie miewa nasza ulubienica?
  12. Niech juz ktos zadzwoni po Mambulca, za to kciukam!
  13. Pare dni bylam bez neta, teraz nadrabiam zaleglosci. Co to za straszne babsko sie tam gniezdzi a tych Mazurach?! Po co ona te psy bierze?! ja w Warszawie u rodzicow, rodzina we Wloszech u drugiej babci, a Hopcia u cioci Ani, ktora napisala mi wlasnie, ze Hopcia "jest straszny pieszczoch" i ze mam sie nie martwic. To sie nie martwie. W poniedzialek juz ja i Hopcia bedziemy razem w domu :)
  14. Fionka jest tez pewnie ciekawska, jak kazdy dzieciak:)
  15. Przez dwa dni bylam bez neta, teraz nadrobilam zaleglosci, sciskam z calych sil kciuki, zeby juz bylo tylko lepiej. Serce sie kroi jak sie widzi to osowiale pysio. Dusia jest bardzo dzielna.
  16. Bardzo sie ciesze z takich fajnych wiesci:)
  17. Nutusiu, moze u Was nie szczekala bo nie macie tui? Lesio ostrzyzony niedopoznania!
  18. Czesc Rino:) co u Ciebie slychac?
  19. Ale masz fajnie! I mysz dostalas, i Mamba grzecznieje...
  20. Sprawdzacie ten domek od listu? Ciekawa jestem Waszych wrazen. Sciskam kciuki za Bianke i wszystkie psiaki od mestudio.
×
×
  • Create New...