-
Posts
10472 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mattilu
-
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dzięki za wyjaśnienie. Rozumiem, że inne osoby, które mają konto na FB mogą próbować wstawić Mambę na ich profil, tak?[/QUOTE] Wlasnie, kcd powiedz jak to sie robi i co konkretnie sie podsyla, to moge sprobowac -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Cos Wam chcialam opowiedziec, tylko sie nie smiejcie ze mnie, ze tak przezywam takie male rzeczy. Otoz mam wrazenie, ze po nadmorskiej wyprawie i po 2 dniowym pobycie u Ani, po ktorych za kazdym razem wracala do domu, Hopka sie zmienila. Jest spokojniejsza i odwazniejsza. Na spacerach juz nie ciagnie smyczy ani nie szczeka na wszystko i wszystkich. W malym parczku, gdzie zazwyczaj nikogo nie ma, spuszczam ja ze smyczy, a ona hasa i wraca z usmiechnietym pyskiem. A ostatnio przechodzac kolo ogrodu, w ktorym sa dwa grozne brytany i kolo ktorego zazwyczaj trzeba bylo przenosic ja na rekach - warknela ;) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Mattilu replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Bardzo poprawiacie :) Hopka pyta, czy zakup watrobki doszedl do skutku i jesli tak, to co dalej? :cool3: -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']Fundacji tak, ale Psygarnij nie jest fundacją, dzięki nim wyadoptowałam Sońkę. Mają duuuuuużo wejść. Podobnie Szczekamy na dom.[/QUOTE] To moze, skoro juz nawiazalas z nimi kontakt, podsun im i Mambe? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Czy to oznacza, że pora na wiersz...? :look3:[/QUOTE] Tak! Tak! Ciociu Jolu_li proooosimyyyy :) -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
Mattilu replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I to chyba owocna :) -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Mattilu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja tez caly czas zagladam i kibicuje i sciskam kciuki -
Gabi + suma przypadków = wspaniały DS!!!!! Gabi już w nim mieszka:-)
Mattilu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzieki za info o zabawkach, zastanawiam sie nad czyms dla Hopki :) Gabunia nawet na kiepskich zdjeciach przekochana :) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Mattilu replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Pani, która dzwoniła z ogłoszenia poszukuje bardziej otwartego psiaka (i z ogonkiem) - ma być niewielki i gładkowłosy. [COLOR=#0000ff][B]Jak wiecie o takim psiaku, to dajcie znać[/B][/COLOR] ([B]Ewa[/B], może u Was jest taki?), może akurat się spodoba. Pani mieszka z mamą na Ursynowie i brzmi bardzo kulturalnie i obiecująco.[/QUOTE] A moze pani podsunac Fionke od Mazowszanki? Ogloszenia dla Filonka tricolorka super -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oglaszac trzeba obie: i Mambe i Chmurke... -
Ja tez kciukam za wszystkich
-
Jaka Kobra, jaka Kobra...to taka KoKOTka ;) TZMestudio - dzieki za obrazowy opis dziwnego psa :)
-
Gabi + suma przypadków = wspaniały DS!!!!! Gabi już w nim mieszka:-)
Mattilu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Gabunia juz w domku :multi: I bedzie blog! Czekam na zdjecia...:) Ewus, a jakie zabawki edukacyjne zostawilas dla Gabi? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i39.tinypic.com/30m1h0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/f27s54.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ymzu5l.jpg[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i39.tinypic.com/wufbqg.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/65vj9l.jpg[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to, jako ze znowu wysiadl mi kregoslup i siedze w domu na zwolnieniu - wreszcie sie ogarnelam i zdaje relacje z nadmorskich wakacji[IMG]http://i40.tinypic.com/2z4epgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wn8u8g.jpg[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Nigdy nie przestanę się cieszyć, że Hopcia ma TAKĄ Rodzinę :)![/QUOTE] Jolu, to ONA wnosi tyle radosci w nasze zycie i sprawia, ze zycie staje sie ciekawsze :) [quote name='Ellig']Jolu, to sa nasze duze radosci:)[/QUOTE] [quote name='Gusiaczek']Dla nich warto żyć, pracować, pomagać .....[/QUOTE] A Wam za te prace i pomoc :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [quote name='Nutusia']A ja nigdy nie zapomnę pierwszego telefonu od Mattilu ;-)[/QUOTE] Nawet nie wiesz, jak ja sie balam, ze mi powiesz : nie - nie, Hopka juz nie jest z nami, nie, nie mozemy tyle czekac, nie, nie wydam psa poza kraj...Ja tez nie zapomne tego telefonu ;) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Mattilu replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
No i super :) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Mattilu replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
No nie masz Ty z nią łatwo. Albo śpi, albo lampi. Jedyne co ją MOŻE zrehabilitować to jak zrobi ciasteczka... Hopka współczująca -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Proroki całego dogo - łączcie się! :) I niech już Mambo-Bambo wreszcie będzie tą rozwydrzoną, rozkapryszoną... JEDYNACZKĄ! ;)[/QUOTE] Amen......:)