Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Czekamy w napieciu, nasze dziewczynki musza znalezc dobre domki na zawsze!!!!!
  2. Szczesliwe zakonczenia, domki, to moje tematy, ktore uwielbiam. Szkoda, ze tak duzo zwierzat czeka na swoich ludzi
  3. ...i dalej placimy alimenty dla Szafranka, jak sie czuje chlopak?
  4. Stala na styczen poszla dla Bogusia. Moze w roku 2016 znajdzie wreszcie cos dla siebie
  5. Stala na styczen dla Kudlatek z najlepszymi zyczeniami dobrych domkow
  6. Dla Poli stala 30 na styczen
  7. Moje styczniowe alimenty (podwyzszone)w drodze z zyczeniami wlasnego domku
  8. Wyslalam na styczen moje alimenty z mysla, ze naraszcie znajdzie swoj dom. Tak dlugo juz czeka....
  9. Na styczen poszlo na stare konto z zyczeniami zdrowia
  10. Moja corka korzysta tylko z prywatnych lekarzy, u ktorych nawet w niedziele moze dostac termin. Ale oplaty stara sie mama placic. Takie to zycie w Polsce
  11. tak, dzieki andegawenka
  12. dajcie link na facebook, polinkujemy
  13. Zgodnie z obietnica poszlo pare groszy. W przyszlym miesiacu chyba zobowiaze sie stala, ale jeszcze poczekam, moze jakis podopieczny pojdzie do DS.
  14. Poszlo pare grosikow na potrzeby psiaka
  15. OBSERWACJA WATKU; ZACZYNAM SIE GUBIC ZA DUZO POTRZEBUJACYCH
  16. Prosze podac konto, pomysle nad kolejna sierota
  17. Stala juz poszla na grudzien, mam nadzieje, ze sliczne dziewczynki znajda swoich ludzi jeszcze przed swietami, mialyby czas przyzwyczaic sie do nowego domku.
  18. Oferuje 70 zl stalej platne od grudnia."Coby" bylo rowno a co z kontem?
  19. Dla chlopakow stala na grudzien przelana
×
×
  • Create New...