Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Oj, dzisiaj piatek! Jeszcze mysla? Czy sie juz rozmyslili
  2. Ciociu, wszystkiego dobrego dla przyszlej mamy
  3. pies pokarze, ze cos mu dolega, nie je, nie pije. Wtedy trzebaby bylo pojsc do lekarza. Kazda wizyta to stres dla psa. A pieniadza trzeba pilnowac, juz widzialam nie raz na dogo, ze deklarowicze wykruszaja sie, szczegolnie przy starych psach, ktore czasami dla kieszeni za dlugo zyja.Ciocia handzia ma racje, a badanie krwi i tak nic nie wykarze bez dod. objawow. Wiem z doswiadczenia. Tyczka ma wszystko, co pies ma miec. Spokoj, dobre jedzenie i w razie "w" pomoc lekarska. Lepiej nazbierac troche mamony na zas. Aby Tyczuni dalej dobrze sie wiodlo
  4. nikt nie zaglada na strone? prosze o wyjasnienie moich watpliwosci
  5. czy moja wplata na lipiec jeszcze nie dotarla? Stala na lipiec juz w drodze , napisane w poniedzialek
  6. Stala na lipiec w drodze, oby to byl ostatni miesiac bez wlasnych "ludzikow"
  7. dobre wiesci, dom, gdzie chomik Helenka zyje tez ciekawy!
  8. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=262896854071306&set=a.171719936522332.1073741826.100010529805491&type=3&theater https://www.facebook.com/photo.php?fbid=262900610737597&set=a.171719936522332.1073741826.100010529805491&type=3&theater mnie wyswietla sie
  9. juz zostal przedstawiony na facebooku, cud, miod, malina....
  10. tez doloze sie pomoca, ale jaka i ile, to dopiero w opracowaniu, konto na wszelki wypadek
  11. ja tez mysle, ze szybko znajdzie swojego czlowieka, jest taki "papusny" i te sliczne, krzywe lapieta!
  12. To prosze mnie szybko dopisac do listy, wplata w drodze
×
×
  • Create New...