Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. kto zamowi dla Tysi chociaz pol kilograma ciasteczek?
  2. pyszne ciasteczka, moze zamowi ktos dla Bogusia chociaz pol kilo?
  3. pomagamy w zbiorce na kastracje Alfa, podopiecznego cioci Kejciu i spolki, moze ktos kupi chociaz 1 kg ciasteczek dla domku Zulki?
  4. Ciociu, zamowilam dla twoich podopiecznych ciasteczka watrobkowe na bazarku podaj cioci Kejciu adres do wysylki na pw. Dzieki
  5. Stala dla Szafranka na wrzesien w drodze
  6. Stala na wrzesien w drodze
  7. Stala za sierpien i wrzesien przelana. Mam nadzieje, ze taka pieknosc po makijazu znajdzie szybko swoj domek na wieki
  8. Dopiszcie mnie na 30 zl miesiecznie, moze jakas bida odejdzie z mojego wykazu, to doloze.
  9. Nie panikowac, moze zywicielka zdecyduje sie ja zlapac na linke. Pieniadze znajda sie jak juz sunia bedzie u lekarza, to nie problem.Najwazniejsze, aby zdazyc przed rozwiazaniem. I tak jest juz za duzo niechcianych zwierzat.
  10. Cos dogo fiksuje, powyzej zaprezentowalam najpiekniejsze zdjecie Zuli, a komentarza, ze przeslalam stala na sierpien nie udalo mi sie umiescic przy zdjeciu, co czynie ponizej.
  11. Stala na sierpien poszla dla przemilego chlopaka
  12. Poszla stala dla Tyczuni na sierpien, przy tym przelewie dolozylam dla p.Krystyny na jej zwierzaki
  13. A ja znowu podrzucilam pare groszy na twoje zwierzaczki, moze to byc Agatka czy Tymonek, najwazniejsze, aby sie przydaly
  14. Dla Poluni poszly alimenty sierpniowe
×
×
  • Create New...