-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
nie, ja nie robie na zlosc, czyli obrazilam sie i zabieram swoje lalki, chodzi o to, ze przekazujac miesiecznie pieniazki, zadaje sobie trud i pisze o tym, a nikt nie potwierdza, ze pieniadze wplynely, goraczkowo szukam po przelewach, czekam niemal 2 miesiace na reakcje, a tu nic. Ciocie, ja tez chce cos miec za swoje pieniadze, zwykle dziekuje, a nie olewanie.Jesli nikt nie interesuje sie psem, nie ma o nim wiadomosci, to moze juz go nie ma. Zapomniano nas o tym poinformowac.Tez mam problemy z nowym dogo i dlatego jestem coraz rzadziej na stronie, tyle tylko, ze nie prowadze watkow z psami.
-
no coz, w takim razie rezygnuje ze wspomagania psa
-
kazda hodowla jest dobra, gdy psy sa po ludzku traktowane, suki powinny miec czas na odpoczynek po ciazy przynajmiej rok, a nie sztucznie sa zaraz zapladniane, powinne prowadzic normalne zycie w stadzie ludzkim, a nie w piwnicy czy stodole.Szczeniaki powinny byc szczepione, odrobaczone i przy matkach do 3 miesaca zycia.W sumie kazdy pies jest piekny.A co oznacza rasa? To jest tylko wynaturzenie przyjete jako nowa rasa. Dlatego owczarki niemieckie siadaja na tylne lapy, dlatego plaskate nie maja mozliwosci oddychania i schladzania organizmu, dlatego yorki sa jeszcze mniejsze, niz powinny byc. To tylko moda, ktorej holdujemy slepo i placimy nie tylko pieniazkami ale tez lzami, kiedy szczeniaki czy juz odchowane ulubiency odchodza w ostatnia droge. Nie placic, tylko brac psy od zaprzyjaznionych ludzi, jesli chcemy sie cieszyc naszym zdrowym przyjacielem.
-
Jesli juz masz dobre kontakty z psem, a widzisz, ze ktoregos dnia bedac bez opieki wpadnie pod kola samochodu, bierz.Sa ludzie, ktorym powinno sie zabronic posiadania psow. Dwa psy w domu, to wspaniala sprawa. Nawzajem nakrecaja sie, pilnuja i zawsze cos sie dzieje.Masz moje blogoslawienstwo, w gruncie rzeczy to nie jest kradziez, tylko zaopiekowanie sie psem.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Stala na luty poszla dla mojego kochanego chlopaka -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
U mnie jest wpisane jako stala -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
teresaa118 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Stala na luty z glaskami dla Bogusia -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Poszla stala na luty troche wieksza. Podopieczny poszedl do domku -
nie dostalam odpowiedzi, nie poszly alimenty, nie lubie, jak ktos mnie "olewa"
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
teresaa118 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ratunku, u mnie nie wyswietlaja sie w aktywnosciach watki w ktorych bralam udzial. Nie wiem, gdzie szukac nowe, biezace watki. Opadaja mi rece, na razie przelalam na luty moja stala. -
poprosze o odpowiedz,powoli zbliza sie nowy miesiac, moze falszywy przelew?
-
czy moje alimenty nie doszly? wyslalam na styczen 28 grudnia
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
teresaa118 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
A ta ciocia Ryss znowu niezadowolona z zycia. Moglaby sobie odpuscic. Coraz mniej jest chetnych do pomocy, a coraz wiecej zjadliwych. Z tej maki nie bedzie chleba, ale zakalec... -
Bardzo wspolczuje z powodu powaznej choroby taty. Niestety, jedni odchodza wczesniej inni pozniej, ale wszyscy musimy odejsc, aby zrobic miejsce dla nadchodzacych generacji. Mam nadzieje, ze nie bedzie mocno cierpial. Prosze pozytywnie myslec, cuda zdarzaja sie.
-
Raka watroby zdiagnozowano przypadkowo. Badania krwi byly robione ze wzgledu na problemy z kregoslupem, no i rentgen. Na zdjeciu wetka zobaczyla powiekszona watrobe. Krew byla w normie. Dlatego pare miesiecy pozniej zrobilismy USG do potwierdzenia podejrzenia o raka. Krew nadal w normie. Tak jak pisalam, sa dni, kiedy kaze sie nosic(a spacer musi byc), a sa dni, kiedy biega jak szczeniaczek. Papiliony lubia sie wyglupiac. Oby tak dalej. Zyjemy z ta diagnoza juz trzy lata, a maz powiedzial, ze musi odrobic swoje dwie operacje na dupeczce, ktore kosztowaly ponad 4.000 zl, dzieci smialy sie,ze za ta kwote mozna by bylo 4 szczeniaki kupic, ale to nie to samo. W sierpniu bedziemy swietowac jego 15 urodziny!
-
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
teresaa118 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Masz racje ciociu, wysterylizowane, zasugerowalam sie listem opinijacym -
Juz dwa lata. Lekarka powiedziala, ze jak juz cos, to idzie bardzo szybko. Sama stracila swoje psy w ten sposob.
-
Moj Boby(15) tez ma raka watroby. Zlokalizowali go po srodku po USG. Nic nie mozna wiecej zrobic. Tzn. mozna jeszcze zrobic biopsje aby stwierdzic, czy to jest zlosliwa czy tez lagodna odmiana. To nic nie pomoze, a podniesie koszty. Raz w miesiacu wedrujemy do weta na zastrzyk, jest to hepar do wspomagania. Pies biega, wyglupia sie, ale tez duzo spi. Dobrze je, ale sa tez dni, kiedy nic nie je i tez jest dobrze. Czasami wymiotuje brazowa woda. Wyglada, jakby oczyszczal sie i znowu jest pare miesiecy spokoj. Cieszymy sie z kadego przezytego z nim dnia. Ale tez sa dni, kiedy niechetnie wychodzi na spacerek, albo kaze sie nosic. Musi tak byc, bo mam jeszcze 5-letnia dziewczynke, ktora musi sie wybiegac. A u ciocinego psa moze byc, ze "glupi jas" troche podtrul psiaka. Chemia. Jutro znowu bedzie dobrze.
-
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
teresaa118 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ratunku! Natychmiast sterylizowac suczynki. Nie liczyc na ludzi, potem same bedziemy mialy klopoty z nabytkiem. -
Były sobie pieski dwa czyli galeria moich burków
teresaa118 replied to karolina&sasza's topic in Foto Blogi
Piekna, zadbana sunia. Oko cieszy !!!