Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Przelalam na Mila na marzec i kwiecien. Tak wyszlo poza planem. Ale mam nadzieje, ze do tej pory znajdzie swojego "ludzia".
  2. Ratunku, co robimy z Bajo. Chlopak juz na duzym minusie(ja zaplacilam za caly kwartal). Czyj to pies, kto wprowadzil go do hoteliku?Kto odpowiada za niego?W gruncie ja place na Szafranka, a nie na Bajo. Ten pies nie interesuje mnie.Kto mnie oswieci? Szafranek miał opłacony pobyt w DT u Ulki do 25.06.2014 r.Zdecydowaliśmy, że Szafranek zostanie u Ulki w BDT, ( tkj. Ulka nam zaproponowała).Tak więc wpłaty jakie były do dziś dokonane na Szafranka - przechodzą na Bajo, pieska, który jest u Ulki w DT.Ulka niedługo poda nam więcej informacji nt. zachowania Bajo, aby można było założyć mu wątek i zamieścić tekst do ogłoszeń dla Bajo. Dziś wpłaciłam dla Bajo ( w zamian za Szafranka) opłatę za pobyt u Ulki za okres 1 m-ca od 26.06.2014 do 25.07.2014 r. w kwocie 200 zł tkj. u Szafranka, wysokość opłaty nie zmieniła się. i wynosi 200 zł/ 1 m-c. Wątek Szafranka pozostanie nadal aktualny ze wzmianką chyba na początku, że przeszedł na BDT. Jeżeli by się coś zadziało z Szafrankiem, choroba, leczenie itp. trzeba by było Ulkę wesprzeć pomocą;) Rozmawiałam z Ulką i mówiła, że będzie nadal zamieszczała fotki Szafranka i informacje na jego wątku. Dobrze by było także nadal Szafranka ogłaszać pomimo tego, że tak długo czekał na DS i telefony z ogłoszeń nie urywały się.
  3. Ciocie rozrywacie moje serce na strzepy smutnym zyciorysem Kajtka. Zagladne do mojego portfelika, a po drodze poprosze o konto.
  4. kaja8888 wspolczuje, teraz czlowiek wie, co to jest byc sierota, ja zostalam sierota majac 65 lat, ale brakuje mi Mamy i Taty
  5. Tak glosno mysle no i wymyslilam. Strusiowe pieniadze przejda na Fostera. Rozumiem, ze konto to samo co na Donalda i Strusia. Mam male zaleglosci. Uzupelnie pozniej.
  6. Och, bedzie chciala spac jak nic z pancia w lozku. Moja sunia pierwsza noc zagladala co chwile do mnie na lozko, ale nie osmielila sie wskoczyc. Na lozku lezal nasz papilionek, ktory byl panem i wladca. Pare dni pozniej niesmialo wskoczyla na lozko mimo glosnych protestow Bob`yego i zostala. A wazy 30 kg(patrz awatar) a papilionek tylko 6 kg
  7. od razu do weta i sprawdzic, czy pies rzeczywiscie jest zaszczepiony, a przy okazji dokonac ogledzin calego cialka. Czy ma swoja ksiazeczke zdrowia ze szczepieniami?
  8. Moj papilionek mial robione obydwie kieszonki przy odbycie, przy okazji czyszczenie zabkow i kastracja(przerosnieta prostata) w dwoch operacjach, kiedy mial juz 12 lat. Tez mialam okropnego stracha, ale poszlo, teraz ma 16 lat.
  9. co znaczy daleko, ja moja kotke sciagalam ze schroniska oddalonego 700 km, mozna wszystko zorganizowac, jesli sie chce miec to wymarzone a nie inne zwierze
  10. Stala na caly kwartal dla malucha w drodze. Pytanie, czyim psem jest Bajo. Kto wprowadzil go do hoteliku?
  11. Stala za caly kwartal dla Poli w drodze
  12. Poszla stala za kwartal dla Kajtusia
  13. Dla Malinki poszlo pare zlotowek
  14. poprosze na wszelki wypadek konto
  15. Poker tez chce miec wyadoptowanego psa. O Szafranku nic nie mowimy, ten staruszek chyba juz zostanie u dotychczasowej opiekunki.. Moze teraz miec 14-16 lat. Cala sprawa rozbija sie o Bajo. Juz trzeci rok leci, jak szuka mu sie wlasnego domu, a pewnie tez ma juz ponad 10 lat. Z kazdym rokiem szanse maleja.To jego trzeba wyreklamowac na nowo. Kto umie na facebooku podzialac. Szkoda psa tyle trzymac w jednym miejscu. On tez generuje koszty.A potrzebujacych coraz wiecej i czlowiek skacze od psa do psa, myslac, ze w krotkim czasie znajdzie swoj dom.
  16. Jestem nowa na dogomani i nie wszystko rozumiem. Myslalam, aby zalozyc osobny watek z Bajo z napisem, ze fajny chlopak bez posagu, szuka dobrych ludzi. Nowy watek sprowadzi moze nowych deklarowiczow. Szafranek od czasu do czasu pokaze sie na zdjeciach, albo z wiadomoscia, ze zyje. Ludzie nie lubia dlugo szukac, a poczatek Szafranka jest juz po poprawkach nieczytelny. Nie wiem, kto jest na silach prowadzic watek, najczesciej te osoby, ktore oddaly psa do hoteliku. Jesli nie moga, moze ktos, kto ma chociaz sporadyczny kontakt z psem. Ja tylko place
  17. Moze ktos inny przejmie watek i utrzyma przy zyciu. Nie ma aktualnych wiadomosci, zdjec. Nikt nie bedzie placil na nieobecnego psa.
×
×
  • Create New...