Andegawenka robila ogloszenia, ale teraz nikt nie jest na stronie. Nie ma juz zainteresowania psem? Ja place ze wzgledu na moje male kochanie Szafranka, Bajo nie interesuje mnie. Ale dobrze by bylo, aby w koncu znalazl swoj domek na starosc!
Hurra, Zulka ma wlasny dom. Na pewno bedzie wszystko dobrze. Psy wiedza to. Ja w tym miesiacu nie przeleje na Zulke lecz dodam do dlugow Pesteczki. Konto to samo jak dla Zuli, a dlugow ponad 300 zl.
Ropa moze wystepowac przy powiekszonej prostacie, trzeba natychmiast wykonac zabieg kastracji, to i prostata uspokoi sie. Tak bylo przy moim psiaku, a wydzielina byla zielonkawa.