Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Tak to zrozumialam, ze Fundacja Znajdki przejela strone finansowa Poli i bedzie oplacac jej pobyt w hoteliku i inne rachunki
  2. dodatkowo, Pola jest rozliczona tutaj do lipca, kto ustali saldo na koniec wrzesnia?
  3. tutaj sa dane do wplat na potrzeby Polusi
  4. z wiekiem Poli cos mi sie nie zgadza, w lutym 2012 miala juz 9 lat, to teraz idzie juz jej 15 roczek, nowe konto zapisalam, pieniazki za pazdziernik przejdzie przez Fundacje Znajdkow
  5. na swoim portalu z podaniem miejscowosci, przyblizonej daty i wielkosci psa, moze ktos, cos!
  6. ooo, wlasnie, pare groszy wyciagne na to konto ze skarpetki
  7. A czy taxiarz wzialby go do samochodu i za ile?
  8. zapytac sie na facebooku, moze ktos z tej miejscowosci poswieci pare minut dla zwierzaka
  9. ja dalej bede pomagac starowince, sama mam w domu 17 latka
  10. poszlo pare groszy na malego milczka, lepiej to, niz jazgot przy pierwszej lepszej okazji
  11. poszlo pare groszy na potrzeby suni
  12. co nowego u psiaka?
  13. Zeby nie przedluzac, szybciutko podaje konto
  14. Najwazniejsze, ze na stare lata Polcia ma pelna miske i lekarza do dyspozycji. Oczywiscie, przydaliby sie nowi darczyncy, ale tych ostatnio jak na lekarstwo na dogomani. A za to coraz wiecej krytykujacych i macacych. Polcia nie jest mlodym psem, a wiec ma prawie zerowe szanse na adopcje. Dobrze jest jak jest. Od czasu do czasu dostaniemy nowe zdjecie psiaka potwierdzajace, ze jeszcze zyje i ma sie dobrze. I o to sie rozchodzi. Aby do jutra.
  15. bedzie dobrze, to ladny psiak, moze ktos sie nim zainteresuje
  16. To juz cos.
  17. Poszlo pare groszy, bedzie na szczepienie. Czy juz wykastrowany?Wtedy bedzie mniej "latal"po wsi.
  18. Poprosze o konto, zagladne do mojej emerytalnej portmonetki
  19. Nie jest tak zle z Dolarkiem, kochanego cialka nigdy nie jest za duzo, wystarczy malenka choroba i pies natychmiast chudnie. Najwazniejsze, ze jest zdrowy i czaruje nowy domek! Tylko gdzie on jest?
  20. ufff, to dobrze, ze wszystko jest dobrze.....Polciu korzystaj z zycia!
  21. Ciesze sie, ze Bogus zostaje u dotychczasowej opiekunki. Dwa lata dla psa w jednym miejscu to juz jak dom. Prosze zostawic moja wrzesniowa wplate dla jego domu. Przeciez bedzie dalej jadl. Dziekuje domku
×
×
  • Create New...