Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. dajcie ciocie konto, pomoge przy splacie rachunku za weta
  2. JESLI WYSTERYLIZUJESZ SUNIE PRZED PIERWSZYM MIOTEM NIEMAL W 100% ochronisz ja przed ropomacica i rakiem sutkow. A co do szczeniakow nie masz zadnej gwarancji, ze one znajda dobrych wlascicieli az do ich konca zycia. A jesli nowi wlasciciele tez wpadna na tak genialny pomysl, ze trzeba rozmnozyc zwierzeta, bo czlonek rodziny potrzebuje jednego, slodkiego szczeniaczka. Mysl bracie przyszlosciowo i pojedz z bratem do schroniska aby zaadoptowac odpowiedniego psa dla niego.Taka adopcja przynosi wiecej przyjemnosci, niz krycie suki i wychowywanie szczeniakow! Wdziecznosc malujaca sie w oczach adoptowanego psa jest nie do przebicia!
  3. Amelka jest sliczna i madra sunia. Zaczaruje swoj domek. Tego jestem pewna. A co robimy z reszta pieniazkow? Sa jakies propozycje?
  4. ciesze sie, ze Forsterek znalazl wlasny domek, moze moje wyswietlenie na facebooku pomoglo, reszte pieniazkow proponuje przekazac na Donalda, nie bedzie duzych przelewow
  5. wiem, ze brzydka pogoda, ze nie czas na ladne fotografie, ale dawno nie mialam zdjecia mojego Szafranka
  6. i stal sie cud, pare groszy poszlo na potrzeby psiakow
  7. ciociu, zagladnij na bazarek, czeka na ciebie i twoje psy niespodzianka
  8. cos na watku nic sie nie dzieje, moja wplata za kwiecien nie odnotowana, a poszla teraz wplata za maj i czerwiec
  9. czas tylko potrzebny psiakom, a mnie konto
  10. tez nie mam zastrzezen, zauwazony blad zostal natychmiast poprawiony i ...fajnie. Tak trzymac cioteczko Handzia, wszystko dla psa!
  11. i co dalej, myslicie zabrac je ze schroniska, jest juz cos "motane"?
  12. Systematycznie kontroluje watek, ale sama nie mam zbyt duzo do powiedzenia. A z tym noszeniem, pewnie nigdy nic nie miala na wlasnosc i dlatego teraz zbiera, moze pare pluszaczkow?.....
  13. czy moje alimenty nie dotarly?
  14. Ciocie, w zeszlym roku byl bazarek z mazurkami. Przydalby mi sie we Wroclawiu taki, kto upiecze trzy mazurki dla mnie w celu poratowania psow. Mazurki oczywiscie z kajmakiem. Dobrze place! Oczywiscie odbior we Wroclawiu osobisty
  15. czy moglabym dostac do kolekcji zdjecie Szafranka?
  16. z tym wysiusianiem do miski przypomnialo mi sie wydarzenie z zycia mojego najmlodszego syna. Przy wyjsciu z przedszkola czekal pies, jako ze byl syn zwierzolubny, zaczal go przytulac. Ten w podziece ugryzl go w policzek. No to pies do weterynarza na obserwacje. Musialam przynosic codziennie karme do weterynarza-w tamtych czasach dla psa byla kaszanka. Elegancko zjadl swoja porcje, a pozniej zalatwil swoje kooo w miseczke. Byl baaardzo dobrze wychowanym psem no i eleganckim. W ostatnim dniu obserwacji wypuscilismy go z klatki, ten wzial nogi za pas i rozmyl sie we mgle. A synowi byly zaoszczedzone zastrzyki.
×
×
  • Create New...