czy ktoś ma nr tel. do dody, jeśli tak to poproszę na priv, i może ktoś jeszcze zdecyduje się tak jak ja to chcę zrobić, wysyłania smsów, z prośbą o rozliczenie się i dotrzymanie umowy umieszczenia psów w hotelach, przecież to na Jej odpowiedzialność i chyba tylko przypuszczam na nią są umowy adopcyjne?