Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. ja to jadę jako kierowca, i będę się pilnie przyglądać wizycie:) bo to można by rzec moja pierwsza taka wizyta;
  2. Bondziu jaki zmanierowany na tym zdjęciu:)
  3. dziękuję za zaproszenie, przeczytam w pierwszym wolnym momencie
  4. dziękuję za zaproszenie, przeczytam w pierwszym wolnym momencie
  5. jedyne wyjście to ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać, pisząc całą prawdę innego wyjścia nie ma...
  6. czyli zabieg i chyba chłopaka będzie można ogłaszać?
  7. lata na dworze, w zimnie, deszczu i każdej pogodzie odcisnęły piętno na zdrowiu Grafiego:(
  8. to cudownie, mój Vinci to też był czarny Pan z białym krawatem, ja uwielbiam czarne psy:)
  9. niestety mam wrażenie, i to chyba już pisałam, że pecha mają psy czarne, czarne z białym krawatem i czarne podpalane:( i jeśli nie szczęśliwy traf, to dużo pracy trzeba włożyć, aby trafił się fajny dom:(
  10. zaglądam nadrabiam zaległości, na obecnym kompie nie otwierają mi się filmiki, ale zdjęcia Czupurka cudne:)
  11. matko ile złych wieści, tego się nie spodziewałam, nie zauważyłam informacji, że Barka już za TM, i wciąż wracałam myślą, że w końcu się wyrwie ze schronu i tak się tę myślą cieszyłam, a Jej już nie było:(
  12. z Lonieczki, to naprawdę malizna, waży niecałe 4 kg, aż trudno mi sobie to wyobrazić, przy mojej 40kg Lisie
  13. to zawsze jakaś pomoc, która z cioteczek mogłaby zrobić bazzarro?
  14. cudny chłopak, malgos dawaj proszę znać, co u Niego?
  15. też trzymam, dawaj znać co i jak:)
  16. no super, a Amisia jest cudna:)
  17. dokładnie, tak byłoby najlepiej
  18. no właśnie u Murki była Liza z padaczką, więc jeśli to byłaby padaczka, to ma doświadczenie, a to ważne;
  19. wydarzenie się przedawniło, nie można udostępnić Saby:(
  20. witaj w gronie, ja kiedyś pytałam na wątku czy mam dalej wpłacać stałą, czy został dług po psince, a koniec końców okazał się, że nie byłam akurat deklarowiczem tego psiulka;) takie rzeczy się zdarzają:)
  21. cudownie, Tymusiu, ależ masz obrotną ciotkę Istar19:)
×
×
  • Create New...