Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. asikowska, ile mniej więcej brakuje Filetowi miesięcznie?
  2. napisz proszę, bo nigdzie nie widzę, w jakim woj. mieszkacie?
  3. moja też dyszy, ale ma powiększone obustronnie serce, po kardialisie jest ok; ( ma ok 10-11 lat)
  4. jakoś mi umknął wątek, zapiszę się u Nelusi i będę Jej kibicować, w najlepszym domku; domek chyba się przestraszył wymogów z XX w. czyli szczepień, ręce opadają
  5. no i nie dziwota, że ktoś Go tak rozpuścił, tylko szkoda, że go "zgubił":(
  6. no właśnie, coś w tym jest
  7. dorzucę jakieś 15 zł stałej dla bidek, matko tylko jak wybrać te, które bardziej potrzebują:( każdy z Nich i Barka, i Zefir i kochany Ignaś potrzebują kogoś na zawsze:(
  8. wieści cudne, żeby więcej staruszków mogło spędzać swój czas właśnie w taki sposób, a nie za kratami, byłoby cudownie
  9. ja mam wrażenie, że czarne podpalane mają jeszcze trudniej, choć jak idę na spacer to połowa mijanych psiaczków jest czarnopodobna:)
  10. o tak, bardzo, bardzo miło się czyta, to że jakiemuś staruszkowi się udało, choćby i do dt, pdt, czy hotelu wyjść:)
  11. zapisze sobie sunieczkę
  12. z takich ciemnobrązowych cieczy na stawy jest jeszcze cortaflex, to preparat dla koni, i wychodzi taniej w przeliczeniu, ale cena wyjściowa jest zabójcza: http://allegro.pl/15-equine-cortaflex-corta-vet-ha-solution-946l-i5520954481.html
  13. Tomisiu najważniejsze, że czujesz się jak w domu i jesteś taką własnie opieką otoczony
  14. dziękuję, ten wątek mi umknął po zawichrowaniach na dogo; Lupusku buziaki w zimny, mokry nos
  15. wiecie co, wrocław to jest wielkie miasto, i aż w głowie się nie mieści, że nie znajdzie się 5 domów dla stauszków; może trzeba rozwieszać do upadłego plakaty z ogłoszeniami, nie każdy, korzysta z netu; ja w swojej okolicy mogę porozwieszać, tylko na kogo nr tel. podać, bo na pewno nie na schronisko
  16. dziękuję za zaproszenie, idę kupić jakąś cegłę na bazarku dla chłopaka
  17. wszystkie te psiaki zasługują na to, aby na ten ostatni moment być u siebie
  18. zdrowia dla Disla, i proszę o podesłanie wątku Lupuska, bo gdzieś mi zaginął nie mogę znaleźć
  19. ale dobry wynik, z dogomaniackich bazarków trudno o taką kwotę; a Bartuś staruszek to Mu się miesza pewnie, żeby tylko krzywdy sobie biedaczyna nie zrobił
  20. dobrze się czyta takie wieści, że psiak zaopiekowany, szkoda, że to wszystko muszą robić osoby prywatne, a nie gmina:(
×
×
  • Create New...