Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. zdjęcia Jej koniecznie trzeba robić z ludźmi, lub dużymi innymi psami, bo jak jest sama, to strasznie przekłamują Jej postać
  2. a nikt się nie skusił na Krokusa i Klementynkę? tak mi One siedzą w głowie
  3. i jeszcze takie, widać jaka jest mała:)
  4. podkradłam zdjęcie z fb, choć nie wiem, co z jego wielkością, czy może takie być? ewentualnie, proszę o podpowiedź, jak je zmniejszyć?
  5. już wiemy dlaczego On tak szczekał i nawoływał, biedny:(
  6. kurka widzę, że doda_ się nie aktywowała, i nie przelała nic dla Filona, wyślę jej kolejnego smsa
  7. On ma jakieś ogłoszenia na wrocław?
  8. Ona jest tak urokliwa, do tego malutka i młodziutka, powinna przebierać w domkach:)
  9. ja to bałabym wziąć za to ile mnie kosztowało pomaganie, a już na pewno nie chciałabym, aby doszedł do tego mój tz;)
  10. a o czym świadczą te krwotoki, przepraszam, że tak pytam, ale czy to spowodowane jest rozrzedzoną krwią, czy guzami, czy czymś innym?
  11. matko, taka malutka, młodziutka i już powiększyła grono bezdomniaczków i te maluchy także; czy może sunia i maluchy już szukają domków, czy Mamusia jeszcze karmi?
  12. no właśnie, tu akurat jest taka malizna i też ruda, danusiadanusia, może warto spróbować? http://www.dogomania.com/forum/topic/148224-ma%C5%82a-sunia-z-lasu-ze-szczeniakami-zbiera-na-utrzymanie/page-2
  13. danusiadanusia, ale zawsze to tel. super, a waga Pandusi jest i tak z połowę mniejsza niż po wyjściu ze schronu;)
  14. przeczytałam na fb, że Lisek Pianka znów szuka domku:(
  15. dla ludzi mających dzieci to bardzo ważny argument "lubiąca dzieci", tylko po co nam ta lawina telefonów po zmianie tytułu; malgos, no wyobraź sobie, że non stop dzwoni tel. dajże spokój, ja tam lubię ciszę;)
  16. na ten moment nie mogę wesprzeć Liska, tak mi przykro:(
  17. myślę, że to Amiśka - Fiśka, hipnotyzuje tych dzwoniących swoim oczami, mówi "hator, hator, hator" i telefonujący, który obiecała zadzwonić, nagle, zupełnie o tym zapomina, nie ma pojęcia o czy i z kim rozmawiał i już nie wraca do tematu:( bo Ona już się przyzwyczaiła do tych warunków malgosiowych, jakie by nie były;)
  18. naprawdę z Niej taka fajna psica, myślę, że znajdzie swój wymarzony domek, dość szybko:)
  19. ale się cieszę, że Corgi Żabka znalazła domek
  20. piękna Kropka, ale i te liście jaka zieleń, a tu takie upały:) super
  21. On to jest przystojniak, czarny z białymi skarpetami do tego szpakowata grzywa:)
  22. matuniu, nie utopi się ten nasz Bondzisław? On taki malutki, a morze taaaakie wiekie
  23. jeśli On się męczy przy jedzeniu, to może coś Mu serducho nie domaga?
×
×
  • Create New...