Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. no szczekliwy to On jest mega;
  2. moje ogony też z dogo, ale z przed 10 lat;
  3. Sonia na lonży:) wierzę w ten dom; ból rozrywa mnie, jak dowiaduję się o weteranach schroniskowych od szczeniaka mieszkających w schroniskowych boksach;
  4. nie mów, że nie było amatorów na taką ciekawą myszkę?
  5. też za Bartolinka trzymam kciuki, aby jak najdłużej komfortowo Mu się żyło; Marudku, a jeśli chodzi o bazarki, to sama chyba przyznasz, że kupujących więcej na fb, choć ja wolę dogomaniackie bazarki, są dla mnie b.przejrzyste;
  6. choroba, tyle omdleń, ciekawe ile razy omdlewał w schronie i nikt tego nie mógł w Jego izolatce zauważyć:(
  7. czekam z niecierpliwością jak się rozwinie sytuacja;
  8. rozpływam się nad Jego urodą, i dziwi mnie, że wciąż jest bez swojego domu
  9. trzymam kciuki, aby było wszystko ok; z tą ilością zwierząt to trzeba patrzeć przez pryzmat stadniny, nie wiem, czy to dużo czy nie, bo psy są dwa, teraz będą cztery, na takie łany; może to jednak nie dużo?
  10. kochane Ignaciątko, oby badania wykazały jak najmniej schorzeń; ja poproszę o nr kotna;
  11. ja mam takie samo zdanie; ciekawe jaka jest decyzja?
  12. oglądałam stronę, nie odbierałabym Soni szansy na ten dom; mnie niepokoi, zawsze oprócz tego nieogrodzonego terenu, w kontakcie psa z koniem, że pies podejdzie od tyłu i koń Go kopnie, ale z drugiej strony zawsze tam gdzie są konie, są i psy, ale co do takich wypadków nie znam statystyk; myślę, że Sonia powinna pojechać do Pani Ani, jeśli Pani zgłosi kłopoty to wtedy będziemy w punkcie wyjścia, ale może okazać się, że to cud, który się zdarzył:)
  13. raczej powinna, a tak z ciekawości swoją stałą wpłaca Ci?
  14. odwiedzam Tomiego i nadrabiam zaległości w wiadomościach;
  15. Lilu może na fb, zorientować się na grupie robiącej wizyty przed i po adopcyjne, jeśli się tu nikt nie znajdzie?
  16. to jest nie do wiary, że po tę Zezolkę nikt nie dzwoni; dla mnie Ona jest boska
  17. jak to na wątku staruszków, dobre wiadomości przeplatają się ze złymi:(
  18. myślisz, że ktoś jeszcze niechcący wpłaca na konto dody_?
  19. oj tam oj tam sam, On to ma tam dopiero towarzystwa:)
  20. napisałam do Lobarii, bo ma w znajomych os. na fb, która deklarowała możliwość przeprowadzania wizyt przedadopcyjnych na jelcz laskowice, jak ja napiszę, to dziewczynie nie wyświetli się moja wiadomość; zobaczymy, czy jest dostępna i czy coś odpisze;
  21. to cudowna wiadomość, że Ignacy może już w ten weekend być poza schroniskiem, On naprawdę potrzebuje uwagi człowieka
  22. nie ciekawie, najważniejsze, żeby Pęcinka się nie męczyła
  23. cieszę się, że może coś się dla suni zmieni, teraz nie mogę nawet 5 zł stałe dać, ale będę na pewno o suni pamiętać; jak coś to jednorazowo choć wspomogę
×
×
  • Create New...